Trwa ładowanie...
d1npvb6

Ivanka Trump przyleci do Polski? Jest zapowiedź Amerykanów

Razem z Donaldem Trumpem i jego żoną Melanią do Polski może przylecieć córka prezydenta Stanów Zjednoczonych Ivanka. Kancelaria Prezydenta otrzymała taką zapowiedź od strony amerykańskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ivanka i Donald Trump
Ivanka i Donald Trump (PAP, Fot: JIM LO SCALZO)
d1npvb6

Donald Trump przyleci do Polski w środę wieczorem. Według wstępnych informacji, miał przyjechać do Polski z żona Melanią. Kancelaria Prezydenta otrzymała jednak informację od amerykańskiej administracji, że najprawdopodobniej w Polsce pojawi się także Ivanka Trump. To córka prezydenta Stanów Zjednoczonych z poprzedniego małżeństwa.

– Przyjazd córki prezydenta jest prawdopodobny, ale nie został jeszcze potwierdzony na 100 proc. - mówi Wirtualnej Polsce minister Krzysztof Łapiński, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy.

Zobacz plan wizyty Trumpów w Polsce:

Ivanka jest wiceprezesem firmy ojca The Trump Organization oraz asystentką amerykańskiego przywódcy. Jej mąż Jared Kushner pełni funkcję doradcy Donalda Trumpa. 36-letnia Ivanka była modelką i napisała dwie książki. Ma także własną linię odzieży. W 2007 r. przekazała tysiąc dolarów na rzecz kampanii prezydenckiej późniejszej rywalki ojca w wyborach prezydenckich Hillary Clinton.

Mieszkańców Warszawy czekaja spore utrudnienia w związku z wizytą Trumpów. Służby porządkowe wprowadzają duże ograniczenia w mieście.

d1npvb6

Podziel się opinią

Share
d1npvb6
d1npvb6
Więcej tematów