Internautka zapytała Wałęsę o spotkanie z Cejrowskim. Fenomenalna odpowiedź byłego prezydenta

W sobotę sieć obiegło zdjęcie Lecha Wałęsy, który podczas spaceru po Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku podszedł do Wojciecha Cejrowskiego i zrobił sobie z nim zdjęcie. Internauci przecierali oczy ze zdumienia i dopytywali w komentarzach o szczegóły tego niespodziewanego spotkania. Były prezydent postanowił odpowiedzieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internautka zapytała Wałęsę o spotkanie z Cejrowskim. Fenomenalna odpowiedź byłego prezydenta
(Facebook/ Lech Wałęsa)
WP

Jedna z internautek zapytała wprost: "Z kim się Pan zadaje?????". Na co Lech Wałęsa odpowiedział: "Są takie dni, w których człowiek nie myśli". Ta żartobliwa odpowiedź pokazuje poczucie humoru i duży dystans do siebie jaki ma były prezydent. Pod komentarzem dodano już prawie 300 polubień.

Facebook.com
Podziel się
WP

Wojciech Cejrowski słynie ze swoich prawicowych poglądów, ciętego języka i ostrych komentarzy. Nie jeden raz zdarzyło mu się publicznie obrazić Lecha Wałęsę, dlatego ich wspólne zdjęcie wywołało duże zaskoczenie. Były prezydent podczas spaceru podszedł do stoiska Cejrowskiego, gdzie podróżnik promował swoją książkę. Na zdjęciu widać zakłpotanie na twarzy Cejrowskiego, który mógł się niezręcznie poczuć.

Polub WP Wiadomości
WP
WP