Trwa ładowanie...
d38otuw

Wałęsa zrobił sobie zdjęcie z Cejrowskim. Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Były prezydent wybrał się w weekend na spacer wzdłuż gdańskiej starówki. Na Jarmarku Dominikańskim spotkał Wojciecha Cejrowskiego, który promował tam swoje książki. Panowie zrobili sobie wspólne zdjęcie, jednak nie widać na nim zbyt dużego entuzjazmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lech Wałęsa i Wojciech Cejrowski na Jarmarki Dominikańskim
Lech Wałęsa i Wojciech Cejrowski na Jarmarki Dominikańskim (Facebook/ Lech Wałesa)
d38otuw

Podróżnik słynie ze swoich prawicowych poglądów, ciętego języka i ostrych komentarzy. Nie jeden raz zdarzyło mu się publicznie obrazić Lecha Wałęsę, dlatego moment, w którym były prezydent podszedł do jego stoiska mógł wywołać w nim zakłopotanie. Na zdjęciu panowie stoją blisko siebie, ale nie wiadomo czy doszło między nimi do rozmowy.

Były prezydent chętnie pozuje z turystami do zdjęć. Sam również lubi publikować je na swoim profilu. Zdjęcie z Wojciechem Cejrowskim znalazło się w tego typu galerii.

Internauci zauważyli zmieszanie na twarzy podróżnika. "Widać że Cejrowskiemu na widok Lecha, usta się zamknęły i odwaga skurczyła się :)" - napisał Krzysztof Piwiec. "Pięknie Panie Prezydencie, że pokazał Pan Cejrowskiemu co w praktyce znaczy Zło Dobrem Zwyciężaj!" - podsumował Jacek Korzewski.

d38otuw

Podziel się opinią

Share

d38otuw

d38otuw
Więcej tematów