Trwa ładowanie...
d2y5f8s

Wałęsa zrobił sobie zdjęcie z Cejrowskim. Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Były prezydent wybrał się w weekend na spacer wzdłuż gdańskiej starówki. Na Jarmarku Dominikańskim spotkał Wojciecha Cejrowskiego, który promował tam swoje książki. Panowie zrobili sobie wspólne zdjęcie, jednak nie widać na nim zbyt dużego entuzjazmu.
Share
Lech Wałęsa i Wojciech Cejrowski na Jarmarki Dominikańskim
Lech Wałęsa i Wojciech Cejrowski na Jarmarki Dominikańskim Źródło: Facebook/ Lech Wałesa
d2y5f8s

Podróżnik słynie ze swoich prawicowych poglądów, ciętego języka i ostrych komentarzy. Nie jeden raz zdarzyło mu się publicznie obrazić Lecha Wałęsę, dlatego moment, w którym były prezydent podszedł do jego stoiska mógł wywołać w nim zakłopotanie. Na zdjęciu panowie stoją blisko siebie, ale nie wiadomo czy doszło między nimi do rozmowy.

Były prezydent chętnie pozuje z turystami do zdjęć. Sam również lubi publikować je na swoim profilu. Zdjęcie z Wojciechem Cejrowskim znalazło się w tego typu galerii.

Internauci zauważyli zmieszanie na twarzy podróżnika. "Widać że Cejrowskiemu na widok Lecha, usta się zamknęły i odwaga skurczyła się :)" - napisał Krzysztof Piwiec. "Pięknie Panie Prezydencie, że pokazał Pan Cejrowskiemu co w praktyce znaczy Zło Dobrem Zwyciężaj!" - podsumował Jacek Korzewski.

d2y5f8s

Podziel się opinią

Share
d2y5f8s
d2y5f8s
Więcej tematów