Trwa ładowanie...
dv381vv
x-news/TVN 24

Incydent z pijanym Polakiem w samolocie we Francji

• TVN24: francuska policja zatrzymała pijanego Polaka, który przed wylotem z lotniska Beauvais pod Paryżem do Krakowa awanturował na pokładzie samolotu Ryanair
• Mężczyzna powiedział też, że "zostawił w samolocie niespodziankę"
• Do akcji wkroczyli pirotechnicy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Incydent z pijanym Polakiem w samolocie we Francji
(Wikimedia Commons)
dv381vv

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna był agresywny i dlatego został wyproszony przez obsługę samolotu. To wtedy powiedział o pozostawionej "niespodziance". - Pasażer był pijany i awanturował się - poinformowała portal tvn24.pl Olga Pawlonka, przedstawicielka przewoźnika.

Piotr Błoński, rzecznik Ambasady RP we Francji potwierdził serwisowi stacji TVN24, że policja zatrzymała Polaka i przewiozła do izby wytrzeźwień. Błoński dodał, że mężczyzna usłyszy zarzut spowodowania alarmu antyterrorystycznego.

- Prawdopodobnie pasażer zostanie również obciążony kosztami ewakuacji i akcji służb, które przeszukiwały samolot z punktu widzenia pirotechnicznego - wyjaśnił w rozmowie z redakcją Kontaktu 24.

Samolot miał wystartować z Francji o godz. 9:40, ale przez incydent odlot opóźnił się o kilka godzin. Dopiero ok. godz. 17 wylądował w Krakowie.

dv381vv

Podziel się opinią

Share
dv381vv
dv381vv
Więcej tematów