Trwa ładowanie...
d2qz2uf

Incydent w biurze parlamentarzystów PiS w Lipsku na Mazowszu

W nocy ze środy na czwartek oblano półprzezroczystą substancją szybę w siedzibie biura parlamentarzystów PiS w Lipsku - poinformował wiceprzewodniczący klubu PiS Marek Suski. W Lipsku znajduje się biuro Suskiego oraz wicemarszałka Senatu Adama Bielana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Suski (z prawej)
Marek Suski (z prawej) (PAP, Fot: Marcin Obara)
d2qz2uf

Według posła do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Oblane zostały półprzezroczystą, lekko brązową substancją, okno w biurze; na miejsce przybyła policja, spisano protokół - powiedział Suski.

O zdarzeniu informowano wcześniej na portalu TVP Info. Jak mówił asp. Tomasz Krukowski z Komedy Powiatowej Policji w Lipsku, policję powiadomił właściciel posesji, który wynajmuje lokal PiS. - Szyba została zalana substancją nieznanego pochodzenia, zebrano ślady dowodowe - podkreślił.

- Mamy w mieście monitoring, trwa jego analiza. Mamy nadzieję, że przyniesie to taki skutek, że sprawca zostanie zatrzymany - dodał policjant. Substancja miała być oleista, o brązowym zabarwieniu.

W ubiegłym tygodniu nieznani sprawcy oblali czerwoną farbą drzwi wejściowe oraz elewację szczecińskiego biuro posłów PiS Joachima Brudzińskiego oraz Leszka Dobrzyńskiego.

d2qz2uf

Podziel się opinią

Share

d2qz2uf

d2qz2uf
Więcej tematów