Trwa ładowanie...

Imprezowy rozkład jazdy na weekend na Śląsku!

Nie wiesz jak spędzić najbliższy weekend? Jakie koncerty będą? Gdzie są najlepsze imprezy na Śląsku? Zapoznaj się z naszym imprezowym rozkładem jazdy i zaplanuj najbliższe wieczory.

Share
Imprezowy rozkład jazdy na weekend na Śląsku!
Źródło: Facebook / Oficjalny Profil Zespołu Zakopower
d3xa4ds

PIĄTEK

W Rybnickim Centrum Kultury o godz. 18:00 rozpocznie się koncert Budki Suflera. Jest to pożegnalna trasa koncertowa zespołu, który na polskiej scenie króluje już od 40 lat. Podczas koncertu po raz ostatni będziemy mieli szansę usłyszeć na żywo takie hity jak "Jolka, Jolka pamiętasz", "Bal wszystkich świętych", "Cały mój zgiełk", "Twoje radio", "Cisza jak ta", "Noc komety", "Cień wielkiej góry" czy "Takie tango". Później pozostaną nam tylko płyty i wspomnienia. Bilety dostępne w cenie od 110 do 150 zł.

W CK Wiatrak w Zabrzu w piątek wystąpi Oberschlesien. Na suporcie wystąpi One Face. Oberchlesien w 2012 roku dostał się do finału "Must Be The Music" i zajął 2. miejsce. Od tego czasu dali ponad 100 świetnych koncertów, które zawsze spotykają się z niezwykle entuzjastycznym odbiorem publiczności. Obecnie grupę tworzy sześciu doświadczonych muzyków, którzy pragną pokazać śląską tożsamość w nowym świetle. Oberschlesien sięga po industrialne brzmienia z mocnymi tekstami śpiewanymi po Śląsku. Efektem są szczere piosenki o radości życia, etosie pracy górnika, rozstaniach i powrotach, ludzkich słabościach, miłości, kobietach, motocyklach... czyli o życiu. Efekty będziemy mogli poznać już o godz. 20:00. W dniu koncertu za bilet zapłacimy 45 zł.

d3xa4ds

Miłośników dobrego humoru zapraszamy do Rudy Śląskiej. W bielszowickim Domu Kultury występ da kabaret Łowcy.B - niesamowite zjawisko na polskiej scenie kabaretowej - wyjątkowo zakręceni oraz wyjątkowo kiepsko ubrani na scenie prezentują humor jaki trudno zamknąć w jakieś konwencjonalne ramy. Impreza rozpoczyna się o godz. 19:00, bilety można kupić w cenie od 50 zł.

SOBOTA

W zabrzańskim CK Wiatrak w sobotę odbędzie się wystąpi Farben Lehre ze swoim Projektem Punk. Na scenie zobaczymy także The Analogs, Offensywę, Ruin Cats oraz Ine Kafe. Wśród zagranych cowerów możemy znaleźć m.in. takie klasyki jak Wariat (Rejestracja), Nie chcę jeszcze umierać (WC), Na Bliskim Wschodzie (Brak), Wszyscy pokutujemy (Sedes), Niezwyciężony (Armia), Ku przyszłości (Dezerter) oraz wiele innych kroków milowych na drodze punkowej ewolucji w kraju nad Wisłą. Wejść do klubu będzie można od 18:30 koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety dostępne są w cenie 30 zł, a w dniu koncertu 35 zł.

W sobotę w katowickim Spodku - nowy program Kabaretu Młodych Panów na 10 lecie i ich goście: zespół Piersi, Kabaret Smile i Mariusz Kałamaga. Czekają nas 4 godziny kabaretowej i muzycznej atmosfery na najwyższym poziomie. Program10/10 to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Gwarantujemy: żadnych odgrzewanych kotletów! Bilety dostępne w cenie 60 i 70 zł.

NIEDZIELA

W zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca w niedzielę wystąpią Kayah, Ewa Bem, Zakopower i Kinga Preis w ramach Kolędowania z Dwójką. Jeśli chcesz usłyszeć najpiękniejsze kolędy w wykonaniu najbardziej utalentowanych polskich wykonawców, a marzysz także o tym, żeby składane przez Ciebie życzenia świąteczne usłyszeli telewidzowie w całej Polsce - to zapraszamy do Zabrza, bo tylko tu takie marzenia się spełniają! Koncert będzie emitowany w pierwszy dzień świąt. Bilety dostępne są w cenie od 105 do 155 zł.

d3xa4ds

Podziel się opinią

Share
d3xa4ds
d3xa4ds
Więcej tematów