Trwa ładowanie...
d461rxg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Imigrant z Pakistanu zmarł, uciekając z pociągu w węgierskim Bicske

Imigrant z Pakistanu zmarł w piątek na dworcu w węgierskiej miejscowości Bicske podczas ucieczki z pociągu, w którym od dwóch dni utknęło kilkuset migrantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imigrant z Pakistanu zmarł, uciekając z pociągu w węgierskim Bicske
(PAP/EPA, Fot: Balazas Mohai)
d461rxg

Około 350 ludzi z tego pociągu przerwało w piątek kordon policji, chcąc wyruszyć do Austrii. W pewnej chwili Pakistańczyk w wieku ok. 50 lat upadł na torach. Personel medyczny próbował go reanimować, ale na próżno.

Policja zapewnia, że nie ścigała uciekających z pociągu. Węgierska telewizja poinformowała, że Pakistańczyk upadł i uderzył się w głowę o szynę.

d461rxg

Podziel się opinią

Share

d461rxg

d461rxg
Więcej tematów