Trwa ładowanie...
d2c3e5n

IKEA Blue City - wielkie otwarcie we wtorek 23 października

IKEA Blue City to pierwsza na świecie placówka, która w nieco mniejszym wydaniu, będzie oferowała tysiące produktów znanej szwedzkiej marki w centrum największych miast.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielki otwarcie sklepu IKEA w Blue City już dziś (23 października)
Wielki otwarcie sklepu IKEA w Blue City już dziś (23 października) (iStock.com)
d2c3e5n

IKEA Blue City – gdzie szukać

IKEA w Blue City mieści się na Alejach Jerozolimskich 179. IKEA w centrum handlowym jest ulokowana na dwóch piętrach. Sklep posiada aż 5 wejść. IKEA Blue City zajmuje 4,8 tys. metrów kwadratowych. Warto dodać, że pozostałe dwa sklepy sieci ulokowane w CH Marki oraz w Jankach zajmują około 30 tys. metrów kwadratowych.

IKEA Blue City – asortyment

d2c3e5n

Mimo, iż powierzchnia sklepu IKEA w Blue City jest ponad 6 razy mniejsza, to i tak kupimy w niej wiele najpopularniejszych artykułów tej marki. Sklep składa się z dwóch kondygnacji. Na piętrze klienci będą mogli poszukać inspiracji z zakresu wystroju wnętrz. Znajdziemy tam przykładowe aranżacje kuchni, sypialni oraz jadalni. Ze względu na dostępny metraż nie będzie ona tak okazała, jak w innych placówkach sieci IKEA. Na niższym piętrze IKEA Blue City znajdziemy półki z dostępnym asortymentem. Ilość produktów dostępnych „od ręki” również będzie nieco mniejsza, niż w Markach czy Jankach, jednak dziesiątki najpopularniejszych towarów z pewnością znajdą się w ofercie sklepu. Sieć zapowiada, że rodzaj oferowanych produktów będzie uzależniony od ich popularności, a także od sezonu.

IKEA Blue City – innowacje

Z powodu mniejszego metrażu sklepu IKEA w Blue City nie wszystkie produkty oferowane przez tą sieć będą dostępne na miejscu. Dlatego sklep zaoferował możliwość dokonania zakupu online. Przy specjalnych kioskach klienci będą mogli wybrać interesujące ich artykuły i zamawiać je z dostawą pod wybrany adres. Kolejnym ciekawym projektem jest stworzenie wirtualnej pracowni. W niej z pomocą pracowników IKEA Blue City klienci będą mogli komputerowo zaprojektować wystrój wybranego wnętrza, oraz dobrać odpowiednie wyposażenie.

Do dyspozycji klientów sklepu IKEA w Blue City dostępnych będzie 9 kas tradycyjnych oraz 4 samoobsługowe.

Sklep IKEA w Blue City od poniedziałku do soboty jest czynny w godzinach 10-22. W niedziele handlowe zakupy można robić tu od godziny 10 do 21.

d2c3e5n

Podziel się opinią

Share

d2c3e5n

d2c3e5n
Więcej tematów