Trwa ładowanie...
dv8shax
horoskop

Horoskop tygodniowy na 1-7 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy na 1-7 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?
Share
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w pracy, miłości i zdrowiu.
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w pracy, miłości i zdrowiu.Źródło: Getty Images
dv8shax

Horoskop tygodniowy wodnik

Wodnik (20.01-18.02) Miłość: To niezbyt dobry okres w miłości, osoby w związkach będą czuć się przytłoczone przez zaborczych partnerów. Samotni zaś będą niezbyt pewni siebie i z obawy nie zdecydują się na szukanie partnera.
Praca: Będziesz widzieć wiele możliwości i szans, lecz niestety większość zostanie w sferze projektów i pomysłów. Raczej ten tydzień nie przyniesie wielkich zmian. Poprawią się też twoje relacje z innymi osobami w pracy.
Finanse: W finansach recesja i wizja bankructwa, ale jest możliwość naprawy tego co stracone, ważne by się nie poddawać i korzystać z nadarzających się okazji do poprawy finansowej. Trudny okres czasu w końcu minie.
Zdrowie: Dobre zdrowie będzie dopisywać tym którzy trzymają dietę i stronią od złych nawyków. Lecz nawet reszta odczuje polepszenie swego stanu. Warto też zadbać o kondycję fizyczną. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy ryby

Ryby (19.02-20.03) Miłość: Dzięki Twej bogatej osobowości pozytywnie zaskoczysz partnera, odnajdziesz wreszcie spełnienie w związku. Dobra okazja na romantyczne wypady we dwoje. Samotni częściej będą chodzić na randki z nowo poznanymi osobami.
Praca: Będziesz mieć głowę zapełnioną wieloma atrakcyjnymi propozycjami biznesowymi. Duża możliwość rozpoczęcia ciekawych projektów, a także rozwoju zawodowego. Dobre relacje z szefostwem.
Finanse: Dobra kondycja finansowa w tym tygodniu, oby tylko z tego powodu się nie zatracić i nie zacząć wydawać pieniędzy na lewo i prawo. Warto pomyśleć o odłożeniu części pieniędzy na gorsze czasy.
Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie bardzo dobre, zapał do życia i wiele radości. Najdzie Cię ochota na różne aktywności związane ze sportem, warto więc działać. Więcej dowiecie się u Eksperta!

dv8shax

Horoskop tygodniowy baran

Baran (21.03-19.04) Miłość: Najbliższy tydzień będzie bardzo korzystny w sferze uczuciowej. Czeka Cię w tym czasie wiele miłosnych uniesień w związku. Jest to także dobry czas dla samotnych na nowe kontakty towarzyskie.
Praca: Jeśli chodzi o pracę czeka Cię pewna stagnacja. Nie jest to zbyt korzystny dla rozwoju zawodowego czas. Warto spokojnie przeczekać ten tydzień.
Finanse: Warto trochę przystopować z wydatkami i ograniczyć się tylko do tych niezbędnych. Najbliższy czas nie przyniesie żadnych wzrostów w sferze finansowej, dlatego oszczędność jest wskazana.
Zdrowie: Obecny czas sprzyja dbaniu o to co jesz, warto unikać niezdrowych produktów, może to skończyć się problemami żołądkowymi. Nie zapominaj o tym w tym tygodniu. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy byk

Byk (20.04-22.05) Miłość: Skup się na drugiej połowie, ona będzie Cię rozliczać z uwagi jaką dostała od Ciebie. Czas wyzbyć się zwracania uwagi tylko na swoje problemy. Samotni mają okazję na szczere rozmowy z nowo poznanymi osobami.
Praca: Duże szanse na awans zawodowy, to tydzień rozwoju. Niestety to nie będzie nic dużego , ale powoli bardziej przybliży Cię do upragnionego celu w przyszłości. Nowe stanowisko może okazać się czasem próby.
Finanse: Odczujesz delikatny rozwój w sferze finansowej, powoli zaczną się zwracać wcześniejsze inwestycje. Jeśli masz odłożone oszczędności to warto znów w coś zainwestować, zwłaszcza że to się opłaci.
Zdrowie: To kolejny tydzień w którym los aż domaga się by zacząć jakąś aktywność fizyczną. Odczujesz spory przypływ energii więc podjęcie jakichkolwiek działań będzie dziecinnie proste. Więcej dowiecie się u Eksperta!

dv8shax

Horoskop tygodniowy bliźnięta

Bliźnięta (23.05-21.06) Miłość: Ten tydzień nie będzie najszczęśliwszy w sferach miłosnych, szykują się kłótnie i wzajemne oskarżenia. Staraj się zachowywać jak największy spokój w tym czasie. Dla samotnych to kiepski okres na nowe znajomości.
Praca: Rozdrażnienie będzie Ci towarzyszyć również w miejscu pracy, pamiętaj jednak aby trzymać swe emocje na wodzy. Musisz uważać też na osoby z otoczenia, nie każdemu można ufać.
Finanse: Sytuacja finansowa bardzo stabilna w najbliższym czasie. Możesz też starać się zainwestować w coś. Pamiętaj tylko o rozwadze w tych kwestiach, błąd może być kosztowny.
Zdrowie: Dużo złych emocji i rozdrażnienia odbije się także na zdrowiu fizycznym, możliwe różne bóle neurotyczne , zbyt duże spięcie mięśni. Warto pomyśleć o metodach relaksacji. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy rak

Rak (22.06-22.07) Miłość: Wystrzegaj się jak ognia zdrady wobec partnera. W tym tygodniu najdzie Cie na to ochota, ale całkowicie to odradzam. Dla samotnych to będzie okres wielu flirtów towarzyskich, stałych związków z tego nie będzie
Praca: Różne złe osoby zagnieżdżą się w Twoim otoczeniu niczym mole, staraj się delikatnie od nich odsunąć bo będą miały zły wpływ na Ciebie. Mogą doprowadzić do tego że nawet stracisz pracę.
Finanse:Tu nie ma i nie będzie żadnych rewelacji, niestety ale trzeba będzie liczyć każdy grosz. Mam nadzieje że masz jakieś oszczędności by przetrwać ten cięższy finansowo okres czasu.
Zdrowie: Zdrowie fizyczne bardzo dobre, dużo energii i chęci do działania. Najdzie Cię jednak ochota na niezdrowy tryb życia, unikaj tego jak tylko się da. Więcej dowiecie się u Eksperta!

dv8shax

Horoskop tygodniowy lew

Lew (23.07-23.08) Miłość: Czas odbudowy zepsutych relacji z drugą połową, w tym tygodniu jest duża szansa na poprawę. Jedyne co musisz zrobić to postarać się aby wszystko naprawić. Samotni w tym tygodniu mają szanse na poznanie wartościowych osób.
Praca: Trzeba się wziąć do ciężkiej pracy, a w tym tygodniu łatwo nie będzie. Na szczęście będziesz mieć sporo ochoty by tą pracę wykonywać, więc nie sprawi Ci to najmniejszego problemu.
Finanse: Wreszcie poprawa sfery finansowej, spodziewaj się pierwszych wzrostów w tych kwestiach. Oczywiście najdzie Cię ochota na wydawanie, ale lepiej te pieniądze odłożyć póki co.
Zdrowie: Dobry stan zdrowia, ale lekki spadek formy fizycznej. Więc nie ma co się lenić i czas wrócić do aktywności sportowej. To bardzo korzystnie wpłynie na stan Twego zdrowia. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy panna

Panna (24.08-22.09) Miłość: Czeka Cię sporo niespodzianek w najbliższym czasie ze strony drugiej połowy. To będą dobre rzeczy wiec nie trzeba się tego obawiać. Dla samotnych to czas poznawania wielu wartościowych osób na swej drodze.
Praca: W najbliższym czasie odczujesz pewną apatię związaną z miejscem pracy, stracisz trochę zaangażowania w to co robisz. Więcej zmęczenia i mniej chęci do pracy. Trzeba jakoś przetrwać ten tydzień mimo wszystko.
Finanse: Finansowo dobrze ale nie szykują się na żadne podwyżki. Cała sytuacja będzie w normie, jak zwykle u panny finansowa sytuacja nie najgorsza. Pod koniec tygodnia najdzie Cię ochota na małe przyjemności.
Zdrowie: W najbliższym okresie czasu będziesz odczuwać sporą ochotę na różne formy relaksu. Dobre zdrowie będzie sprzyjać również dobremu samopoczuciu. Na odrobinę relaksu zawsze warto sobie pozwolić. Więcej dowiecie się u Eksperta!

dv8shax

Horoskop tygodniowy waga

Waga (23.09-22.10) Miłość: Dobry czas dla wag w sprawach sercowych, będzie dużo miłosnych uniesień i dużo pozytywnych niespodzianek. Samotni z pod tego znaku również nie będą mieli powodów by narzekać, dużo spotkań i ożywienie życia towarzyskiego.
Praca: W pracy polepszenie relacji zawodowych zarówno z przełożonymi jak i współpracownikami. To też dobry okres czasu na rozwój różnych kwalifikacji zawodowych. Warto zacząć się dodatkowo szkolić.
Finanse: Finansowo mała stagnacja, poprawa dopiero z końcem tygodnia. Będzie wykorzystywanie wcześniej zgromadzonych oszczędności, aż do weekendu kiedy to spodziewany jest przyrost finansowy.
Zdrowie: Dobra forma fizyczna i spora ochota do aktywności fizycznej, najbliższy tydzień da Ci ogromne przyrosty energii. Jeśli chodzi zaś o sferę psychiki tutaj również rewelacyjnie, dużo pozytywnej energii. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy skorpion

Skorpion (23.10-21.11) Miłość: Najdzie Cię ochota na romantyzm , zaczniesz bardziej uczuciowo podchodzić do sfery związku co powinno być odwzajemnione. Samotni w najbliższym czasie będą mieli większą ochotę do flirtów, to też większa szansa na znalezienie kogoś wartościowego.
Praca: Możliwe duże zmiany w sferze zawodowej, możliwa nawet zmiana branży. Poczynione zmiany będą początkiem czegoś nawet atrakcyjniejszego niż obecnie dlatego nie trzeba się ich obawiać.
Finanse: Dobra sytuacja w finansach, duże wpływy i zwrot wielu zainwestowanych pieniędzy. Jest to też dobry czas na poczynienie nowych inwestycji, które w przyszłości się zwrócą się z wielokrotnym zyskiem.
Zdrowie: Uwaga na choroby trawienne, warto uważać na to co się je i unikać tłustych potraw. To bardzo się odwdzięczy, zapobiegając przyszłym problemom. Warto też zwiększyć aktywność fizyczną i mniej się denerwować. Więcej dowiecie się u Eksperta!

dv8shax

Horoskop tygodniowy strzelec

Strzelec (22.11-21.12) Miłość: Najdzie Cię ochota na wspólny wyjazd za miasto, warto zrealizować te plany. Ten tydzień wspiera wspólne przedsięwzięcia w związkach. U samotnych będzie to również czas podróży i poznawania nowych osób.
Praca : W najbliższym czasie odejdzie Ci energia do pracy , a zamiast tego Twoje myśli będą wędrować gdzieś indziej. Możliwe też niestety małe konflikty ze współpracownikami. Cóż trzeba w miarę możliwości przeczekać ten trudny tydzień.
Finanse: Bardzo dobra sytuacja w finansach, dużo oszczędności zebranych wcześniej. Pod koniec tygodnia również spodziewane przypływy pieniędzy. To także dobry czas by nieco zainwestować.
Zdrowie: Dobre zdrowie ale nie do końca, spory spadek kondycji spowodowany brakiem ruchu . Chociaż w tym tygodniu raczej dopadnie Cię lenistwo to jednak warto wyjść i poćwiczyć. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy koziorożec

Koziorożec (22.12-19.01) Miłość: Nie spodziewaj się rewelacji w najbliższym tygodniu, niestety będzie to dosyć drażliwy czas dla Twego związku. Pamiętaj by nie zaogniać sytuacji i zachowywać sporo pokory, wtedy jakoś uda się to przetrwać.
Praca: Drażliwość również w pracy, możliwe konflikty. Warto opanować wszelkie emocje gdyż to wyjdzie na dobre i Tobie i otoczeniu. Dostaniesz też pod koniec tygodnia szansę na rozwój zawodowy.
Finanse: Stabilność i może trochę nuda w finansach, będzie tak jak jest, czyli w zasadzie dobrze. Być może w drugiej części tygodnia czeka Cię spory wpływ finansowy.
Zdrowie: Warto uważać na swój nastrój, na początku tygodnia nie będzie może on najlepszy, potem się polepszy, unikaj przemęczenia. Warto spróbować również różnych form aktywności fizycznej. Więcej dowiecie się u Eksperta!

dv8shax

Podziel się opinią

Share
dv8shax
dv8shax
Więcej tematów