Trwa ładowanie...
d2povbn

Horoskop tygodniowy biznesowy – lipiec 2019. Sprawdź, co w tym tygodniu przewidziały dla ciebie gwiazdy i czy w sprawach zawodowych dopisze ci szczęście

Horoskop tygodniowy biznesowy na lipiec 2019. Zobacz, czy w pracy dopisze ci szczęście i zapoznaj się ze wskazówkami na obecny tydzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop tygodniowy biznesowy – lipiec 2019. Sprawdź, czy w sprawach zawodowych dopisze ci szczęście
Horoskop tygodniowy biznesowy – lipiec 2019. Sprawdź, czy w sprawach zawodowych dopisze ci szczęście (iStock.com)
d2povbn

Horoskop tygodniowy biznesowy dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Zachowanie równowagi będzie kluczem do sukcesu. Łącząc życie zawodowe z prywatnym, sprowadzisz na siebie gniew rodziny i bliskich. Mierz również siły na zamiary, gdyż podejmując się czynności wykraczających poza twoje kompetencje ściągniesz na siebie kłopoty.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Sukces osiągniesz dzięki ciężkiej pracy. Szukanie dróg na skróty ciągnie ze sobą ryzyko, z którego skutkami nie chcesz się mierzyć. Uwierz, że pracowici zostaną wyróżnieni.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla barana
Baran (21.03-19.04) Przed tobą szansa na prawdziwy sukces. Jeżeli wykażesz się refleksem i będziesz pilnował wszystkich terminów, gwiazdy hojnie cię wynagrodzą. Unikaj osób odciągających twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla byka
Byk (20.04-22.05) Los podsunie ci wiele wyzwań, z którymi ciężko poradzić sobie w pojedynkę. Zamiast działać samemu, postaw na pracę grupową. Uwierz, że będzie strzałem w dziesiątkę. Odkryjesz też w sobie zdolności przywódcze, o których istnieniu wcześniej nie miałeś pojęcia.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Nie składaj nikomu obietnic, jeżeli nie masz gwarancji, że zdołasz dotrzymać danego słowa. Najgorsza prawda jest zawsze lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. To zasada obowiązuje również w sprawach zawodowych.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla raka
Rak (22.06-22.07) Nastaw się na okres zaciekłej rywalizacji. Na twojej drodze stanie godny przeciwnik, który obrał sobie identyczny cel. Warto odświeżyć dawniej zdobytą wiedzę i być otwartym na nowe metody działania.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla lwa
Lew (23.07-23.08) Spóźnialstwo może popsuć twoją reputację, dlatego bądź punktualny i dbaj o odpowiednią aparycję. Przed tobą ważna rozmowa. Od jej skutków będzie zależeć twoja najbliższa przyszłość.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla panny
Panna (24.08-22.09) Szef nie dostrzeże twojego potencjału, jeżeli będziesz trzymał się na uboczu. Najwyższy czas wyjść przed szereg. Nie bój się zabierać głosu w ważnych sprawach i proponować alternatywnych rozwiązań.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla wagi
Waga (23.09-22.10) Jeżeli nie zwolnisz tempa, przemęczenie w końcu da ci się we znaki. Uwierz, że przełożony widzi twoje starania. Osiągnąłeś już jeden cel, a teraz powinieneś pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Nie odkładaj ważnych spraw na później, bo skumulują się, obarczając cię w najmniej odpowiednim momencie. Bierz przykład ze skorpionów i wag, które są dobrze zorganizowane.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Wkrótce staniesz w obliczu dylematu. Od twojego wyboru będą zależeć również losy osób trzecich, dlatego nie podejmuj decyzji pochopnie. Jeżeli skonsultujesz sytuację z osobami, których dotyczy, unikniesz wielu niesnasek.

Horoskop tygodniowy biznesowy dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Po napiętym okresie w pracy, atmosfera wreszcie się rozluźni. To odpowiednia chwila na nawiązanie bliższych znajomości ze współpracownikami. Wśród nich znajduje się nieśmiały adorator.

d2povbn

Podziel się opinią

Share

d2povbn

d2povbn
Więcej tematów