Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 16.08.2018

Horoskop dzienny – 16.08.2018 (czwartek). Sprawdź, co się wydarzy.

Horoskop na dziś - 16.08.2018Źródło: iStock.com
d1zk81e
Horoskop na dziś - 16.08.2018

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Znajomy podjął duże ryzyko, które mu się opłaciło. To, że osiągnął sukces nie oznacza, że w Twoim początku będzie podobnie. Nie idź drogą na skróty, bo powinie Ci się noga. Inni zazdroszczą Ci uporu i determinacji. Twoją zaletą jesteś kreatywność. Uzbrój się w cierpliwość, a w końcu osiągniesz zamierzony cel.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Tego dnia wszystkie strzelce będą bardziej rozkojarzone niż zwykle. Nie rozpamiętuj przeszłości. Czasu nie cofniesz. Możesz natomiast zdobyć się na odwagę i skontaktować z osobą, o której myślisz coraz częściej. Dowiesz się czegoś, co zupełnie zmieni Twój pogląd na pewne sprawy.

d1zk81e

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Dzień sprzyja wszelkim kontaktom międzyludzkim. Szczególnie korzystna będzie dla Ciebie praca zespołowa. W Twoim otoczeniu są osoby, które mają taki sam cel. W drodze do sukcesu warto połączyć siły. Szczególnie dobrze będzie Ci współpracować z osobami pod znakiem wagi i panny.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Silne uczucia pozbawiają Cię jasności myślenia i utrudniają rzeczową ocenę sytuacji. Nie doszukuj się aluzji tam, gdzie jej nie ma. Zamiast bezpośredniego wyznania zdecyduj się na szczerą, swobodną rozmowę. Osoba na której Ci zależy przechodzi ciężki okres. Jest bardziej krucha i delikatna niż zwykle, dlatego najlepiej być w stosunku do niej subtelnym i ostrożnym.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Ktoś złożył Ci nietypową ofertę, dzięki której będziesz mógł poszerzyć swoje horyzonty. Warto się na nią zgodzić. Czas opuścić swoją strefę komfortu i zacząć próbować nowych rzeczy. Ciężko jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń, ale nadejście nowych pomoże Ci odnieść zawodowy sukces.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Od pewnego czasu masz zły humor, który może udzielać się innym. Nie pozwól, aby gorszy okres popsuł Ci relacje z bliskimi. Trzymaj nerwy na wodzy. Niedługo nadejdą lepsze dni, w których przyda Ci się towarzystwo zaufanych ludzi.

d1zk81e

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) To dobry czas na podróże i wyjazdy. Chwilowa zmiana otoczenia pozwoli Ci odzyskać dawno utracony spokój. Inspirację będziesz czerpać z łona natury. Bez względu na to czy będzie to wyjazd do sąsiedniego miasta, za granicę, nad morze lub w góry – na towarzyszy podróży nie wybieraj osób, których zbyt dobrze nie znasz. To sprzyjałoby konfliktom.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Dobrze jest mieć określone cele i marzenia, ale nie bądź dla siebie tak krytyczny. Każdy z nas ma prawo do pomyłek, a przez drobne błędy nie zniszczysz nagle dobrej reputacji. Skup się na rozwijaniu umiejętności, ale lepiej robić to z pasji, nie obowiązku.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Cały dzień upłynie pod hasłem małych, dobrych niespodzianek. Odnowisz kontakt z kim, o kim ostatnio dużo myślał eś. Znajdziesz również coś, co niegdyś zgubiłeś. Z obowiązków (zarówno w pracy jak i w domu) wywiążesz się szybciej niż zwykle. W ten sposób zyskasz dużo czasu dla siebie. Wolny wieczór dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Zwolnij tempo! Żyjesz w ciągłym biegu i jeżeli nie zwolnisz tempa, takie postępowanie w końcu odbije się na Twoim zdrowiu. Wokół Ciebie są osoby, które bardzo się martwią. Nie daj im powodów. Zacznij lepiej się wysypać i profilaktycznie zrób podstawowe badania.

d1zk81e

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Osoba dla której dużo znaczysz, czeka na kontakt z Twojej strony. Napisz pierwszy i spróbuj okazać troskę. Ta osoba to doceni i wkrótce odwdzięczy się tym samym. Wieczór to dobry czas na wyjścia do kawiarni, restauracji i klubów. Nie miej oporów przed poznawaniem nowych osób. Nie oceniaj pochopnie tych, którzy mają wobec Ciebie szczere intencje.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Nie słuchaj rad plotkarzy. To nie są osoby godne zaufania, a przy byle okazji też możesz znaleźć się na ich językach. Ludzie cisi i niepozorni, w praktyce okażą się bardzo wartościowi. Warto uwzględnić je opracowując wspólne projekty. Choć dzień będzie bardzo pracowity, z pracy wyjdziesz pełen satysfakcji. Pamiętaj, aby porządnie wyspać się przed jutem. Będzie Cię czekać różne wyzwania od których zależy przyszłość Twojej kariery.

d1zk81e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zk81e
Więcej tematów