Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 14.08.2018

Horoskop dzienny – 14.08.2018 (wtorek). Zobacz, co Cię dzisiaj czeka.

Horoskop na dziś - 14.08.2018Źródło: iStock.com
d37hwb7
Horoskop na dziś - 14.08.2018

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Wiesz, że powinieneś przeprowadzić z konkretną osobą ważną rozmowę. Od dłuższego czasu odkładałeś ten moment na później, ale wreszcie nadeszła okazja, żeby poruszyć nurtujący Cię temat. Pod wieczór rozwieją się Twoje wątpliwości. Wnioski, które wyciągniesz będą mieć kluczowe znaczenie w najbliżej przyszłości.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Choć starasz się odrzucić te myśli, przepełnia Cię silne uczucie tęsknoty. Nie szukaj bodźców, które chwilowo wypełnią pustkę. Zwróć się do osób, którym ufasz. Najważniejsze byś nie zamykał się teraz w czterech ścianach. Największym wsparciem będą osoby spod znaku ryb i bliźniąt. Mają w sobie dużo empatii.

d37hwb7

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) To dobry dzień na odpoczynek od pracy. Najlepiej spędzić czas w dużym gronie. Dziś tryskasz energią i jesteś duszą towarzystwa. Poznasz nową osobę, z którą będziesz nadawać na tych samych falach. Jeżeli podtrzymasz kontakt zyskasz nowego przyjaciela.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dzień w pracy minie Ci szybko i praktycznie bezstresowo. Wieczorem będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Wykorzystaj go na realizację planów, które od dłuższego czasu odkładałeś na później. Gdy napotkasz problemy, w szukaniu nowych rozwiązań pomoże Ci osoba młodsza i pozornie mniej doświadczona. Zaufaj jej. Wie, co mówi

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Nie spiesz się. Przez pośpiech możesz zaniedbać obowiązki w pracy. Jesteś blisko sukcesu zawodowego, dlatego nie pozwól, żeby głupi błąd utrudnił drogę do awansu. Wszystkie dokumenty dokładnie czytaj, a w miarę problemów nie bój się poprosić innych o pomoc. Sam również nie odmawiaj nikomu wsparcia. Na ogólnych sukces przekłada się praca zespołowa. Nie bój się, jesteś zbyt charakterystyczny, żeby zniknąć w tłumie.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Jesteś nerwowy i zestresowany. Niepotrzebnie. Otacza Cię szczęśliwa aurę. Nie daj się zdominować negatywnym myślom. Rozpamiętywanie przeszłości pociągnie za sobą negatywne emocje. Skup się na tym co tu i teraz. Zdobyte wcześniej doświadczenia pomogą znaleźć rozwiązanie obecnego problemu. Swoją wiedzą zaimponujesz osobie, na której względach bardzo Ci zależy.

d37hwb7

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Dzisiejszy dzień obdarzy Cię wyjątkową kreatywnością. Zadania, które będą dla innych trudne, dla Ciebie okażą się bułką z masłem. Ludzie będą zabiegać o Twoją uwagę i prosić o porady. Nie odmawiaj, ale również nie wykonuj pracy za innych. Wykorzystaj szczęśliwą passę do realizacji celów, które wcześniej wydawały Ci się nieosiągalne.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia zamierza wyznać Ci tajemnicę. Ta informacja będzie dla Ciebie bardzo istotna. Całkowicie zmienisz tok myślenia, a co najważniejsze zdanie na temat danej osoby. Wieczorem przyjdzie okazja na nawiązanie nowych znajomości. Uważaj! W nowym kręgu znajduje się plotkarz. Nie zwierzaj się ze swoich uczuć nowopoznanym osobom, bo będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) To dobry dzień na małe przemeblowanie i wszelkie prace domowe. Nie odkładaj obowiązków na później. Czynności zaplanowane na jutro zdołasz zrobić już dziś, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas. W późniejsze porze możesz oczekiwać zaskakującej wiadomości. Będziesz musiał podjąć istotną decyzję dotyczącą relacji z pewną osobą. Nie sugeruj się radami innych, bo będziesz tylko żałować. W kwestii ostatecznego podejmowania wyboru, licz głównie na siebie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) To dobry dzień na wyjazdy i wszelkiego rodzaju w biurze. Nie siedź w domu, ale staraj się spędzić jak najwięcej czasu wśród ludzi. Ostatnio bardzo tego potrzebujesz. Nie zdziw się, jeżeli nagle odżyją w Tobie dawne uczucia. Płomień w sercu do końca się nie wypalił i choć bardzo się oddaliliście nadal czujesz coś więcej do pewnej osoby.

d37hwb7

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Ktoś spróbuje poderwać Twój autorytet, ale staraj się trzymać nerwy na wodzy. Sprawiasz wrażenie osoby odpowiedzialnej, masz również dużą wiedzę. Nie musisz przekonywać innych o swoich kompetencjach, gdyż czyny mówią same za siebie. Mimo wszystko to nie jest Twój najlepszy dzień, dlatego wstrzymaj się od podejmowania ryzykownych decyzji. To również zły okres na inwestycje i większe wydatki.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Gorsze dni nareszcie minęły i niedługo zacznie dopisywać Ci szczęście. Wieczór pozwoli Ci przełamać rutynę. Czas spędzony w gronie najbliższych naładuje Cię pozytywną energią. Jedna z bliskich osób osiągnęła duży sukces, którym zechce się podzielić. Podziel jej entuzjazm. W prosty sposób poprawisz jej nastrój i dodasz chęci do działania. Staraj się również wnikliwie słuchać oraz udzielać rady. W ten sposób odwdzięczysz się jej za udzielone niegdyś wsparcie.

d37hwb7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37hwb7
Więcej tematów