Trwa ładowanie...
d4253ye

Horoskop dzienny na środę 13 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na środę 13 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości? Sprawdź, jaki los przewidziały dla ciebie gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na środę 13 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na środę 13 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d4253ye

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny przewiduje szczęśliwy dzień dla wszystkich wodników. Niepotrzebnie obawiałeś się rozwoju pewnej sytuacji. Sprawy przybiorą wyjątkowo korzystny obrót i wszystko ułoży się po twojej myśli. Wykorzystaj dobrą passę do realizacji zadań, które zwykle sprawiały ci problem. Poradzisz sobie lepiej, niż myślisz i zaimponujesz komuś, kto wcześniej nie doceniał twoich umiejętności.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Nie przejmuj się opinią osoby, na której ci nie zależy. Masz w głowie konkretny plan, który chcesz zrealizować i nie warto z niego rezygnować tylko dlatego, że ktoś desperacko usiłuje cię od niego odwieźć. Ryby są z natury ambitne, ale podatne na wpływy innych. Horoskop mówi, że tym razem powinieneś posłuchać własnej intuicji. To właśnie ona podsuwa ci najlepsze pomysły, których realizacji nie będziesz żałować.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Według horoskopu, powinieneś poświęcić więcej czasu sprawom rodzinnym. Bliscy już od jakiegoś czasu borykają się z pewnym problemem. Chociaż twoim zdaniem sprawa jest dość błaha, dla nich to utrapienie spędzające sen z powiek. Szczerze z nimi porozmawiaj i zaproponuj rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Twój gest zostanie doceniony znacznie bardziej, niż ci się wydaje. Niedługo w swoim życiu również napotkasz przeszkodę. Wówczas będziesz mógł liczyć właśnie na pomoc rodziny, która chętnie ci się odwdzięczy.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop przeczuwa, że twoje myśli coraz częściej krążą wokół osoby, z którą jakiś czas temu straciłeś kontakt. Bierne analizowanie nie przyniesie jednak żadnego skutku. Jeżeli czujesz, że powinieneś odnowić kontakt lub po prostu wyjaśnić parę spraw, nie bój się odezwać. Czas goi rany. Sprawia także, iż ludzie nabierają dystansu i są w stanie spojrzeć na swoje zachowanie z innej perspektywy. Rozmowa po takim czasie będzie mieć zaskakujący skutek. Podświadomie wiesz, że bardzo jej potrzebujesz.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Zachowaj czujność. Horoskop ostrzega przed głodnym sensacji plotkarzem, który od pewnego czasu wyraźnie się tobą interesuje. To osoba zazdrosna, która żywi do ciebie urazę za dawne wydarzenia. Uważaj, aby nie zwierzać się z ważnych spraw prywatnych znajomym, do których nie masz zaufania. Niektórzy potrafią zrobić dobrą minę do złej gry, przez ci naprawdę trudno jest rozpoznać ich prawdziwe intencje.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Niedługo w twoim życiu nastąpi prawdziwy przełom. Twoja ciężka praca opłaci się i wreszcie zobaczysz zadowalające rezultaty. Nie jest to jednak moment, w który powinieneś spocząć na laurach. Twoja kariera wciąż nabiera rozpędu. W najbliższym czasie pojawi się okazja do dalszego rozwoju. Zmobilizuj się i działaj nadal. Pamiętaj, że w razie problemów, zawsze możesz liczyć na cenne rady osób starszych oraz bardziej doświadczonych. Masz znajomości, które będą na wagę złota.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Horoskop radzi zwrócić uwagę na sprawy finansowe. Kiedyś byłeś bardziej oszczędny, ale teraz zaczynasz żyć ponad stan. To odpowiedni moment, żeby się opamiętać. Nie pożyczaj od nikogo pieniędzy. Czekają cię niespodziewane wydatki i możesz mieć problem ze spłatą długów. Zamiast tego, wprowadź w życie konkretny plan. Jeżeli teraz zaczniesz żyć bardziej oszczędnie, mobilizując się przy tym do większych starań w sprawach zawodowych, twoja sytuacja materialna szybko ulegnie poprawie.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Ostatnio wszystkie panny są chorowite i osłabione. Jako osoba z natury obowiązkowa, na pierwszym miejscu stawiasz zwykle zadania, które zobowiązałaś się wykonać. Pamiętaj jednak, że niezależne sytuacje życiowe zdarzają się każdemu. Twoje złe samopoczucie i roztargnienie będzie widoczne w wynikach pracy. Poświęć wolniejszą chwilę na relaks w domowym zaciszu i zrobieniu profilaktycznych badań. Zapobieganie małym problemom może skutecznie zniwelować te większe.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop mówi, że gwiazdy przygotowały dla ciebie pewną niespodziankę. Nastąpi przełom w sprawach sercowych. W najmniej spodziewanym momencie, na twojej drodze pojawi się pewna osoba. Chociaż na początku odniesiesz wrażenie, że jest pewna siebie i zdecydowana, w głębi duszy to ktoś wrażliwy i bardziej skryty, niż sądziłeś. Warto poświęć więcej czasu na poznanie tej osoby. Szybko zrozumiesz, że łączy was więcej niż podobne zainteresowania.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Wydarzenia ostatnich dni, niespodziewanie przypomniały ci pewną przykrą sytuację. Chociaż miała miejsce jakiś czas temu, podświadomie wracasz do niej myślami. Horoskop odradza skrywanie uczuć. Skorpiony zawsze mają własne zdanie, są samodzielne i lubią kontrolować otoczenie, dlatego niezwykle ciężko skłonić cię do zwierzeń. Tym razem spróbuj się jednak przełamać. Masz wartościowych przyjaciół, których ciepłe słowa bardzo ci pomogą.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) To nie jest dobry moment na planowanie dalekich wyjazdów. Horoskop uprzedza, że w Twoim życiu zapanuje prawdziwy chaos. Poznasz wielu ludzi i będziesz musiał odnaleźć się w nowych sytuacjach. Chociaż na początku nie będziesz zadowolony z takiej biegu wydarzeń, niedługo zauważysz, że przyniosą ze sobą wiele pozytywów. Nie omijaj spotkań towarzyskich. Na jednym usłyszysz zaskakującą wiadomość, która zmieni twój tok myślenia.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop nakazuje uzbroić się w cierpliwość. Osoba, z którą zazwyczaj miałeś dobry kontakt, zaczyna cię denerwować. Nie rozumiesz motywów, którymi się kierujesz, podejmując ważne decyzje i nie pałasz sympatią do jej nowych znajomych. Nie prowokuj jednak awantur. Zamiast tego, zdobądź się na szczerą rozmowę i spokojnie przedstaw swoje argument. Możliwe, że potrzebuje więcej czasu, aby przemyśleć sprawę, ale ostatecznie dojdziecie do porozumienia.

d4253ye

Podziel się opinią

Share

d4253ye

d4253ye
Więcej tematów