Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na środę 12 grudnia 2018 roku

Horoskop dzienny na środę 12 grudnia 2018 roku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na środę 12 grudnia 2018 roku
Źródło: iStock.com
d1e90pc

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Osoby, z którymi masz zazwyczaj dobry kontakt będą Cię wyjątkowo drażnić. Powodem sporu będą sprawy zawodowe. Nie daj wejść sobie na głowę i nie słuchaj fałszywych doradców. Zostaniesz postawiony w trudnej sytuacji, ale sam dasz radę z niej wyjść.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Nie przejmuj się opinią osób, których dobrze nie znasz. Masz duże ambicje i nie byłoby w tym niczego złego, gdybyś stale się nie zamartwiał. Przykuwasz zbyt dużą uwagę do swoich słabości. Zamiast wyszukiwać wad, skup się na swoich ostatnich osiągnięciach. Zdobyłeś umiejętność, którą możesz dobrze wykorzystać. Udowodnij innym, że źle Cię ocenili.

d1e90pc

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Nie buduj zbyt szybko nowych więzi, bo bardzo łatwo możesz się sparzyć. Wyciągaj wnioski z ostatnich doświadczeń. Z natury jesteś osobą towarzyską, ale bardzo łatwo Cię zranić. Zaczynając nową relację przyjmij metodę małych kroków. Pośpiech Ci nie służy.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Twój wysiłek wreszcie zostanie nagrodzony. Ciężko pracowałeś, a przy tym twardo broniłeś swojego zdania w pewnej kwestii. Taka postawa zaimponowała wielu osobom w Twoim otoczeniu. Szybko znajdziesz się w centrum uwagi i będziesz duszą towarzystwa. Uważaj jednak na fałszywych znajomych, którzy powiedzą dokładnie to, co zechcesz usłyszeć. Budowa zaufania wymaga czasu.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) To Twój szczęśliwy dzień. Dziś wszystkim bliźniętom będzie dopisywało szczególne szczęście. Los przygotował dla Ciebie pewną niespodziankę, która bardzo poprawi Ci nastrój. Nieoczekiwanie nawiążesz kontakt z pewnym dawnym znajomym. Zaproponuj spotkanie, a zyskasz istotne informacje.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Dlaczego ciągle powtarzasz te same błędy? Intuicja podpowiada Ci, jak powinieneś się zachować, a jednak wciąż postępujesz wbrew sobie. Niewykluczone, że wciąż kierują Tobą dawne uczucia, ale powinieneś raz na zawsze przerwać toksyczne więzi. Roztrząsając przeszłość możesz ominąć wyjątkową okazję, która pojawi się na Twojej drodze.

d1e90pc

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Przestań ciągle pouczać innych ludzi, bo szybko stracisz ich sympatię. Wykazujesz silne zdolności przywódcze, jesteś przedsiębiorczy i pomysłowy. Będąc świadomym własnych zalet zaczynasz podświadomie wydawać polecenia innym ludziom. Prędzej czy później stanie się to dla nich irytujące. Jeżeli nie zmienisz podejścia, zacznie dokuczać Ci samotność.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Dzisiejszy dzień zacznie się nerwowo. Nie pozwól jednak, żeby drobne potknięcie popsuło Ci nastrój. Po południu usłyszysz radosną wiadomość i zrozumiesz, że jesteś coraz bliżej założonego celu. Nie przestawaj ciągle rozwijać swoich umiejętności. Droga do sukcesu jest kręta, ale możliwa do przebycia. Bądź zdeterminowany, a niedługo osiągniesz swój cel.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Skupiony na własnych obowiązkach nie zauważasz tego, co dzieje się wokół. Ktoś bliski przeżywa ciężkie chwile. Jest to jednak osoba z natury dumna, dlatego nie lubi mówić o swoich słabościach. Najwyższy czas żebyś poświęcił więcej czasu najbliższym. Docenią Twój gest i w przyszłości odwdzięczą się tym samym.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Dziś wszystkie skorpiony są nerwowe i rozdrażnione. Pewna osoba zawiedzie Twoje zaufanie. Miej jednak na uwadze, że nagły wybuch złości nie przyniesie ze sobą niczego dobrego. Weź kilka głębokich oddechów i zdobądź się na poważną rozmowę. Kilka ostrych, spokojnych słów będzie bardziej wymowna niż myślisz. W końcu dojdziecie do porozumienia.

d1e90pc

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Los sprzyja kontaktom towarzyskim. Przyciągasz do siebie ludzi i niedługo nawiążesz nowe, interesujące znajomości. Pojawi się również doskonała okazja do rozwoju nowej pasji. W Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która podziela te same zainteresowania. Przy tak sprzyjających okolicznościach masz szansę zyskać dobrego przyjaciela.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Los sprzyja sprawom sercowym. Masz dwóch adoratorów, którzy zaczną walczyć o Twoje względy. Są to jednak osoby o skrajnie innych charakterach. Pamiętaj, by nie podejmować decyzji zbyt szybko. Powolny rozwój relacji sprawia, że dowiesz się więcej również o samym sobie. Miej na uwadze, iż prawdziwe intencje są często niewidoczne na pierwszy rzut oka.

d1e90pc

Podziel się opinią

Share
d1e90pc
d1e90pc
Więcej tematów