Trwa ładowanie...
d3qlcbg
horoskop

Horoskop dzienny na sobotę 30 maja 2020. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop

Szczęście, miłość, a może dzień pełen zmartwień? Co przygotował los na sobotę 30 maja? Sprawdź horoskop dzienny, żeby wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny na sobotę 30 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na sobotę 30 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: Istock
d3qlcbg

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Nie myśl o pracy tylko odpoczywaj i dbaj o siebie. Poświęć czas na relaks i przyjemności. Wyciągnij Partnera na łono natury np. do lasu lub choćby do parku. Cieszcie się chwilami razem i odpoczywajcie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

d3qlcbg

Ryby (19.02-20.03) Będziesz pozytywnie nastawiona do całego świata. Chętnie spotkasz się z przyjaciółmi, poplotkujesz, zjesz coś czego nie potrafisz sama przyrządzić i nacieszysz się towarzystwem ludzi, których lubisz. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Zgodnie z horoskopem dziś uważaj na osoby, które albo chcą na Ciebie zwalić swoją pracę albo na wczoraj potrzebują pożyczyć pieniądze. Nie poświęcaj się dla innych bo potem nie będziesz mógł liczyć na wzajemność ze strony tych osób. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

d3qlcbg

Byk (20.04-22.05) Byk odkryje w sobie artystyczne talenty. A to sprawi, że poczuje się artystą i zacznie się zachowywać jak artysta. Dlatego jego przyjaciele i rodzina powinni nastawić się na dziwne, artystyczne zachowania Byka. Ale pamiętajcie: tylko spokój was uratuje . Dlatego nie tracie cierpliwości. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Horoskop dzienny głosie, że będziesz szybki, przebojowy i władczy. Spędzisz dzień głównie na własnych przyjemnościach. Zakupy, spotkanie lub spacer. Na wszystko znajdziesz czas, ochotę i energię. Tylko unikaj zatłoczonych miejsc. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla raka

d3qlcbg

Rak (22.06-22.07) Dziś masz głównie dzień na spotkania towarzyskie rodzinne lub z przyjaciółmi. Poczujesz się nareszcie bardziej wolny i mniej przytłoczony. Jednak zwrócisz uwagę na fakt, że inaczej patrzysz na ludzi po dłużej przerwie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Dziś niektóre osoby z bliskiego otoczenia Lwa mogą przeżyć lekki szok. Bo Lew nagle przyzna rację sam, bez zbędnych dyskusji i argumentów. A na dodatek jak mało kiedy pozwoli innym decydować jak ma spędzić weekend lub dzień. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

d3qlcbg

Panna (24.08-22.09) Horoskop dzienny przewiduje, że dziś będziesz prawdziwą Panią domu. Posprzątasz, popierzesz, ugotujesz i zrobisz deser. Będziesz prawdziwą opiekunką domowego ogniska. Tylko nie przesadź za mocno, bo reszta zamiast to docenić zacznie uciekać. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Nie słuchaj dziś marud, narzekaczy i pesymistów. Za to posłuchaj swojej intuicji i postępuj jak Ci ona podpowiada. Nie patrz na innych jak odpoczywają , tylko rób jak chcesz i jak czujesz sama. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

d3qlcbg

Skorpion (23.10-21.11) Według horoskopu dziś wykażesz się wyjątkowym brakiem zrozumienia dla swoich bliskich, Partnera i Dzieci. Niestety uznasz, że tylko Twój pomysł jest coś wart na spędzenie wolnego czasu i spowodujesz konflikt w domu. Podzielisz rodzinę. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Ranek poświęcisz a zaległości w domu i dokumenty. Za to wieczorem nareszcie pozwolisz sobie na spędzenie czasu na swoim hobby lub na medytacji. Poczujesz spokój i równowagę. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

d3qlcbg

Koziorożec (22.12-19.01) Pamiętaj, że są osoby, które zawsze mają rację i nie ma argumentów by ich przekonać. Dlatego nie trać czasu i nerwów na zbędne dyskusje z takimi osobami. Nie daj się sprowokować bo dojdzie do awantury. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Zakład dziennikarza WP z Jarosławem Gowinem. "Przesyłka dotarła"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3qlcbg

Podziel się opinią

Share
d3qlcbg
d3qlcbg
Więcej tematów