Trwa ładowanie...
d4fvxl0
horoskop

Horoskop dzienny na sobotę 30 listopada 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 30 listopada 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na sobotę 30 listopada 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na sobotę 30 listopada 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d4fvxl0

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) To dobry moment na planowanie urlopów i dalszych wyjazdów. Los podsunie ci liczne, atrakcyjne oferty, którymi warto zainteresować się z wyprzedzeniem. Zmiany otoczenia są ważne, ponieważ wodniki szybko przyzwyczajają się do konkretnego miejsca, co w efekcie zaczyna je nudzić i ograbiać z inspiracji. Szczególnie korzystnie wpłynie na ciebie przebywanie na łonie natury. Dobrym towarzyszem podróży będzie dawny przyjaciel, z którym ostatnio ochłodziły ci się relacje.

Horoskop dzienny dla ryb

d4fvxl0

Ryby (19.02-20.03) Oczekujesz w życiu dużych zmian, ale zdaj sobie sprawę z faktu, że nie przyjdą samoistnie. Nadszedł odpowiedni moment na ułożenie precyzyjnego planu działania. Dobrze wiesz, jaki cel chcesz osiągnąć, ale teraz powinieneś ustalić, jak do niego dążyć. W najbliższym czasie spróbuj postawić na rozwój umiejętności zawodowych. Stanowią absolutną podstawę, nie zbędą do osiągnięcia sukcesu. W razie problemów możesz się zgłosić do skorpionów. To mistrzowie planowania, którzy chętnie udzielą kilku cennych wskazówek.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Nie patrz na swoje czyny, przez pryzmat cudzych doświadczeń. Odczuwasz lęk przed samodzielnym działaniem i boisz się oceny ze strony ważnych dla ciebie osób. Takie podejście nie jest jednak dobre, gdyż blokuje cię przed osiągnięciem pewnego celu. Najwyższy czas, żeby zacząć podążać własną drogą. Wykaż się asertywnością i nie bój postawić nad swoim. Jeżeli teraz niczego nie zmienisz, wkrótce będzie żałował, że postępowałeś według czyichś wytycznych.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Według horoskopu dojdzie do konfliktu z pewną osobą, z którą zazwyczaj miałeś dobry kontakt. Ostatnio zaobserwowałeś wyraźne zmiany w jej zachowaniu. Zaczęła obracać się w nowym towarzystwie, które ma na nią negatywny wpływ. Ciągle zwracanie uwagi i sarkastyczne komentarze nie doprowadzą do niczego dobrego. Jeżeli chcesz dojść do porozumienia, zacznij od szczerej rozmowy. Staraj się przy tym panować nad emocjami, gdyż nie zdołasz cofnąć wypowiedzianych w złości słów.

d4fvxl0

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Horoskop przewiduje konflikty między tobą, a osobą, która od dłuższego czasu działa ci na nerwy. Do sporu dojdzie podczas spotkania towarzyskiego. Gorzej zostanie odebrany prowokator, dlatego spróbuj trzymać nerwy na wodzy. Zachowaj spokój i uzbrój się w cierpliwość. W głębi duszy wiesz, że racja jest po twojej stronie. Niedługo inni też się o tym przekonają.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Odczuwasz znużenie na myśl o schematycznym wykonywaniu tych samych czynności. Straciłeś też motywację do działania w sprawach zawodowych. Taka postawa jasno sugeruje, że potrzebujesz zmian. To dobry moment na planowanie urlopu. Zmiana otoczenia pozwoli ci przemyśleć pewne kwestie i naładuje pozytywną energią. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na długi wyjazd, postaw chociaż na weekendowy wypad. Dobrym towarzyszem podróży będzie dawny znajomy, z którym chciałbyś odnowić kontakt.

d4fvxl0

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Osoba, z którą zazwyczaj doskonale się dogadujesz, zacznie działać ci na nerwy. Horoskop radzi jednak zapanować nad niekontrolowanym wybuchem złości. Między wami doszło wcześniej do kilku napięć, które nie zostały wyjaśnione. Udawanie, że problemy nie istnieją, nie sprawi jednak, że naprawdę znikną. Zamiast prowokować kłótnie, zdobądź się na długą, szczerą rozmowę. Znajomy zwróci ci uwagę na kilka istotnych szczegółów, o których nie miałeś pojęcia.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Z natury pracowite i dokładne panny często przejawiają skłonność do wykonywania pracy za innych. Horoskop radzi jednak zwrócić uwagę na fakt, że twoje starania są często niedoceniane przez osoby trzecie. Nie próbuj pomagać na siłę osobom, które nie są tego warte. Zamiast pracy grupowej, lepiej skupić się na indywidualnych celach. Nie pozwól, by czyjeś lenistwo przysparzało ci dodatkowych obowiązków.

d4fvxl0

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Nie zapominaj o osobach, które w trudnych chwilach podały ci pomocną dłoń. Według horoskopu przechodzą teraz trudny okres i liczą na wsparcie z twojej strony. To idealna okazja, żeby się odwdzięczyć. Chociaż ostatnio masz na głowie dużo obowiązków, powinieneś wygospodarować trochę wolnego czasu i poświęcić go osobom, które są dla ciebie ważne. Przyjaciele docenią ten gest.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Zaczyna się stresujący okres. Według horoskopu wszystkie skorpiony są ostatnio rozkojarzone i mają problem ze skupienie się najprostszych zadaniach. Powodem zaistniałej sytuacji jest fakt, że nie możesz znaleźć równowagi, pomiędzy sprawami zawodowymi a prywatnymi. Postaraj się umiejętnie gospodarować czasem. Nie poświęcaj wolnych wieczorów na przyziemne rozrywki, ale znajdź czas na szczerą rozmowę z bliskimi. Im szybciej uporządkujesz swoje życie prywatne, tym łatwiej będzie ci skupić się na pracy.

d4fvxl0

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Horoskop radzi ci przemyśleć swoje zachowanie. Osiągnąłeś pewien sukces i masz prawo być z siebie dumny. Kosztowało cię tu dużo wysiłku, przez co masz prawo być z siebie dumnym. Nie jest to jednak podwód do stawiania siebie wyżej nad innymi i udzielania osobom trzecim sarkastycznych uwag. Jeżeli nie zmienisz podejścia, nim się obejrzysz, stracisz sympatię wielu ludzi, a zyskasz miano osoby zarozumiałej i mało empatycznej.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dzień zacznie się wyjątkowo leniwie. Koziorożce będą osłabione i mobilizacja do wykonywania podstawowych zadań, będzie stanowić dla ciebie wyjątkowy problem. Mimo wszystko nie przejmuj się takim stanem rzeczy. Za tobą napięte, pełne stresów dni i zmęczony organizm upomina się o swoje. Horoskop zapewnia, że bez wyrzutów sumienia możesz pozwolić sobie na odpoczynek. Energia wróci ci dopiero wieczorem. To dobry moment na spotkania w gronie znajomych.

d4fvxl0

Podziel się opinią

Share

d4fvxl0

d4fvxl0
Więcej tematów