Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 28 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 28 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Horoskop dzienny na sobotę 28 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d1565ww
d1565ww

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop radzi wodnikom być wyczulonym na intrygi. W twoim otoczeniu przebywa szukający sensacji plotkarz. Chociaż nie ma złych zamiarów, nie potrafi dochować tajemnicy, dlatego nie zwierzaj się z ważnych spraw osobom, do których nie masz zbyt dużego zaufania. Pamiętaj, że wyrwane z kontekstu zdanie powtórzone w towarzystwie ważnej dla ciebie osoby, może bardzo popsuć wasze relacje. Powierników sekretów szukaj tylko w bliskich przyjaciołach.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Nie powinieneś pielęgnować w sobie złości, bo taka postawa nie doprowadzi do niczego dobrego. Według horoskopu pewna osoba bardzo nadepnęła ci na odcisk. Jej zachowanie było nie na miejscu, ale nie wynikało ze złośliwości. Pamiętaj, że masz do czynienia z kimś, kto bardzo często najpierw działa, a dopiero później analizuje ewentualne skutki własnego postępowania. Zamiast się obrażać, zaproponuj znajomemu szczerą, dłuższą rozmowę. Powinniście wyjaśnić kilka kwestii.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Już od samego rana odczujesz pozytywną energię i zapał do działania. Gwiazdy obdarzą dzisiaj barany wyjątkową charyzmą, dzięki której zjednasz sobie ludzi. To dobry moment na sprecyzowanie niewyjaśnionych spraw i złagodzenie konfliktu. Wielu znajomych postrzega cię, jako autorytet, a twoja opinia będzie dla nich wiele znaczyć. Wieczór warto spędzić w rodzinnym gronie. Horoskop dostrzega, że ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu dla najbliższych, a chcą ci przekazać dobrą nowinę.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop miłosny zwiastuje bykom powodzenie w sprawach sercowych. Twoja rozmowność i dociekliwość okażą się prawdziwym atutem, gdy niespodziewanie dojdzie do kontaktu z osobą potrzebującą wsparcia. Masz w sobie dużo empatii i potrafisz słuchać, a podobieństwo doświadczeń bardzo was do siebie zbliży. Nie odkładaj propozycji spotkania na inny termin. Nadszedł twój czas. Gwiazdy będą po twojej stronie.

d1565ww

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Ostatnio musiałeś zmierzyć się z pewnymi problemami i masz wrażenie, że prześladuje cię pech. Twoje obawy są jednak bezpodstawne. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a próby, które przygotował ci los, wzmocniły twój charakter. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zdecydowanie łatwiej będziesz sobie radził z kolejnymi wyzwaniami. Horoskop zwiastuje gwałtowny rozwój kariery zawodowej. Rozkwitniesz szybciej, niż myślisz.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Dziś czeka cię poważna rozmowa. Bądź otwarty, konkretny i nie ukrywaj swoich zamiarów. Horoskop podpowiada, że najprostsze rozwiązania będą najlepsze i tak właśnie będzie tym razem. To dobry moment na załatwianie wszelkich spraw urzędowych. Dzięki sprzyjającym okolicznościom losowym unikniesz kolejek, a zadania, które zazwyczaj wymagają dużego nakładu pracy, wykonasz z dużą łatwością.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Los sprzyja pracom grupowym. Według horoskopu, tego dnia będziesz musiał zmierzyć się z pewnym problemem, który dotyczy wielu znajomych. Jeżeli połączycie siły, osiągniecie zdecydowanie lepsze rezultaty. Najlepiej ułoży się współpraca z osobami spod znaków skorpiona oraz bliźniąt. Macie inne predyspozycje, dzięki czemu wzajemnie się uzupełnicie. Czas na odpoczynek znajdziesz dopiero wieczorem. Zamiast spędzać go samotnie, bądź otwarty na spotkania z innymi ludźmi.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Horoskop dzienny zapewnia, że napięty okres wreszcie minął. Po stresującym etapie powinieneś jednak zatroszczyć się o należyty odpoczynek. Równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym jest bardzo ważna, a panny często czerpią pozytywną energię z otoczenia. To dobry moment na podróże, dzięki którym zdołasz się odprężyć i wyciszyć. Pamiętaj jednak, że jesteś duszą towarzystwa, przez co samotny wyjazd może nie spełnić twoich oczekiwań. Najlepszym towarzyszem będzie przyjaciel, dla którego ostatnio nie miałeś czasu.

d1565ww

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Pamiętaj, żeby nie oceniać innych zbyt pochopnie. Zgodnie z horoskopem niebawem nadarzy się okazja do nawiązania nowych znajomości. Nie ulegaj pierwszemu wrażeniu, bo chociaż pewna osoba na początku nie przypadnie ci do gustu, z czasem zyska w twoich oczach. Czyny są ważniejsze od słów, dlatego analizuj postępowanie osób trzecich. Wagi przejawiają skłonność do przedwczesnego wyciągania wniosków. Jeżeli jednak tym razem zmienisz podejście, odkryjesz bratnią duszę w kimś, kto na pierwszy rzut oka wydawał się twoim przeciwieństwem.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Przemyśl, czy aby na pewno nie tracisz czasu, tkwiąc w sytuacji, która nie oferuje ci żadnych perspektyw. Horoskop dzienny zaleca skorpionom przeanalizowanie dotychczasowego postępowania. Pewne wydarzenie z przeszłości zaburzyło twoją pewność siebie, ale nie powinieneś tracić wiary we własne możliwości. Należysz do osób ambitnych i pracowitych. Najwyższy czas, byś pozbył się wszelkich wątpliwości i postawił na rozwój osobisty. Wykonując czynności poniżej swoich kompetencji, bardzo marnujesz swój potencjał.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Horoskop ostrzega, że niebawem wystawiony na próbę. Trzymanie się własnych ideałów i wartości jest trudne, kiedy wszyscy wokół zajmują odmienne stanowisko. W pędzie za marzeniami, na zatrać samego siebie. Wykaż się asertywnością i nie zmieniaj zdania pod wpływem innych. Uwierz, że twoja stanowcza postawa zaimponuje tym, którzy cię nie doceniali. Nie bój się wyjść przed szereg i proponować nowatorskie rozwiązania problemów. Twoje pomysły są dobre, jeżeli odpowiednio je przedstawisz, zdołasz przekonać do nich otoczenie.

d1565ww

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Nastał niezwykle ważny moment dla koziorożców. Horoskop uprzedza, że decyzje, które teraz podejmiesz, będą miały znaczący wpływ na przyszłe wydarzenia. Nie działaj pod wpływem chwili, ale dokonywał świadomych, przemyślanych wyborów. Miej na względzie, że w pewną sprawę zaangażowane są również osoby trzecie. Zależy ci na dobrych relacjach, dlatego powinieneś uwzględnić także ich potrzeby. Dobrym wyjściem będzie pójście na kompromis. Uwierz, że sukces osiągnięty cudzym kosztem, nie przyniesie ci satysfakcji.

d1565ww
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1565ww
Więcej tematów