Trwa ładowanie...
d193ipy

Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości. (iStock.com)
d193ipy

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (28.12.2019) Wodniki będą dziś w karcie Głupca, a więc na pewnym rozdrożu lub zakręcie życiowym, będą też targać Wami dylematy, co wybrać, a co odrzucić, tylko nie komplikujcie sobie, bo rozwiązanie jest łatwe i proste. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

d193ipy

Ryby (28.12.2019) Będziecie dziś miały drogie Rybki pewne wątpliwości co do słuszności Waszych ostatnich życiowych wyborów, cóż klamka zapadła, a czasu cofnąć ani odwrócić się nie da, dlatego potraktujcie to jako lekcję życia. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla barana

Baran (28.12.2019) Barany już dziś zapragną luzu i zabawy, spontanicznie więc rzucą się w wir towarzyski, nie będą też stronić od używek, tańców i śpiewu, będą się cieszyć, śmiać i używać życia, niemal jak dzieci na placu zabaw. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

Byk (28.12.2019) Będziecie dziś w wyjątkowo dobrym nastroju, a i szczęście będzie Wam sprzyjać, ta dobra tendencja dotyczy spraw uczuciowych, damsko-męskich relacji, więc albo kogoś pokochacie, albo już jesteście zakochani. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d193ipy

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (28.12.2019) Zapowiada się całkiem przyjemny dzień, może jak dla Was zbyt spokojny, ale na pewno nie nudny, przyjemność będzie Wam właśnie sprawiać stabilność, spokój, ciepło, równowaga emocjonalna i wewnętrzna harmonia. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla raka

Rak (28.12.2019) Raczki dziś wpadną w swój marzycielski nastrój, więc będą mało kontaktowe, troszkę oderwane od rzeczywistości i realnego świata i nie bardzo będą pragnęły współdziałania z otoczeniem, będą zamknięte w sobie. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d193ipy

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (28.12.2019) Lwy będą dziś głośne, hałaśliwe, rozgadane, dynamiczne, a nawet trochę nadpobudliwe, słowem energia będzie je rozpierać, jako słynne dusze towarzystwa będą dziś w swoim żywiole, gorzej zniesie to ich rodzina. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

Panna (28.12.2019) Panny, mimo soboty czeka dziś pracowity dzień, a oprócz typowych zajęć domowych, czeka je jeszcze praca zawodowa, to wszystko jednak nie zniechęci je do wieczornego, imprezowego wyjścia gdzieś z przyjaciółmi. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d193ipy

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (28.12.2019) Wagi będą dziś bardzo silne psychicznie, odporne na stres, a wszelkie troski i zmartwienia zejdą na dalszy plan albo na inny dzień, nawet powstrzymają się od dogłębnych analiz, niezdecydowania i wahań nastroju. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (28.12.2019) Ostatnio dużo udzielałyście się towarzysko, rodzinne, dlatego dziś zapragniecie normalności, spokoju, więc z przyjemnością, w samotności będziecie się zagłębiać w interesujące Was tematy, ucząc się i czytając. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d193ipy

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (28.12.2019) Dziś zapragniesz wyrwać się z domu, rutyny, ale wcale nie na towarzyską imprezę, wręcz odwrotnie, bo w pojedynkę lub tylko z bliską osobą zechcesz coś zwiedzić, zobaczyć, nauczyć się, a więc kulturalne wyjście. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (28.12.2019) Koziorożce spragnione dziś będą po prostu relaksu, spokoju, normalności i zwykłej rutyny, dlatego z wielką przyjemnością spędzą ten dzień w domu, z najbliższymi, nigdzie się nie spiesząc i nikogo nie goszcząc. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d193ipy

Podziel się opinią

Share

d193ipy

d193ipy
Więcej tematów