Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 24 listopada

Horoskop dzienny na sobotę 24 listopada. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na sobotę 24 listopada
Źródło: iStock.com
d1znxhw

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01–18.02) Los sprzyja okazjom. Jeżeli wykażesz się refleksem, możesz dużo zyskać. Uważaj, ktoś ma podobny cel. Czeka Cię zaciekła rywalizacja. Pamiętaj, żeby trzymać nerwy na wodzy i bez względu na wszystko zachowywać się profesjonalnie. Wieczór to dobra pora na zakupy. Zrelaksujesz się i dokonasz słusznych wyborów.

Horoskop dzienny dla ryb

*Ryby (19.02–20.03) * Pamiętaj, że prawdziwa przyjaźń powinna być oparta na szczerości. Zaniepokoiła Cię pewna sytuacja, ale obawiasz się, że omówienie tego tematu z bliskimi może wywołać konflikt. Powinieneś się przełamać i postąpić zgodnie ze swoim sumieniem. Jeżeli jesteś dla kogoś ważny, z pewnością Cię wysłucha. Nie podnoś jednak głosu, bądź cierpliwy i (co najważniejsze!) naucz się słuchać.

d1znxhw

Horoskop dzienny dla barana

*Baran (21.03–19.04) * To nie jest dobry moment na większe wydatki i inwestycje. Niedługo będziesz potrzebował gotówki, dlatego postaraj się oszczędnie gospodarować pieniędzmi. Szczęście będzie Ci za to sprzyjać w sprawach sercowych. Pewna sytuacja sprawi, że zaczniesz myśleć o dawnym znajomym. Niewykluczone, iż nadal tęsknisz, chociaż nie chcesz się do tego przyznać.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04–22.05) Czeka Cię lżejszy dzień. Dobrze poświęcić go na wykonanie obowiązków, na które wcześniej nie miałeś czasu. Postaraj się działać produktywnie i nie odkładaj niczego na ostatnią chwilę. Wieczorem ktoś pozytywnie Cię zaskoczy. Pamiętaj, żeby nie odmawiać spotkań towarzyskich. Ostatnio nie miałeś czasu dla znajomych i mogą mieć Ci to za złe.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05 – 21.06) Nie pozwól, żeby strach przed działaniem sprzątnął Ci sprzed nosa wyjątkową okazję. Niejedna osoba ma podobny cel do Twojego, jednak to właśnie Ty posiadasz odpowiednie kwalifikacje. Po małych osiągnięciach nie spocznij na laurach. Im szybciej się zmobilizujesz, tym więcej masz szansę zyskać.

Horoskop dzienny dla raka

*Rak (22.06–22.07) * Nie zmuszaj się do wykonywania czynności, na które nie masz ochoty. Dobrze o Tobie świadczy, że chcesz pomagać innym. Wiedz jednak, iż nie każdy jest w stanie docenić Twoje starania. Niedługo zweryfikujesz, kto wesprze Cię w potrzebie. W Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto nie jest wart pełnego zaufania.

d1znxhw

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07–23.08) Przestań analizować sytuacje, na które nie masz wpływu. Ostatnio wszystkie lwy są nostalgiczne i zamyślone, jednak taki stan tylko odwraca ich uwagę od tego, co najważniejsze. Nie odtrącaj od siebie ludzi, którzy chcą pomóc. Twoje nerwowe zachowanie daje się innym we znaki bardziej, niż myślisz. Postaraj się nad sobą zapanować, bo inaczej kogoś zranisz.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08–22.09) Nie bądź naiwny. Pewna wpływowa osoba zauważyła, że jesteś osobą pomocną i do tego posiadasz odpowiednie kwalifikacje w pewnej kwestii. Nie pozwól, aby sukces tej osoby był budowany Twoim kosztem. Nie pracuj za darmo. Bezinteresowna pomoc jest wartościowa szczególnie, gdy obdarzasz nią kogoś, kto potrafi docenić Twój gest. Są jednak osoby dążące po trupach do celu. Nie wahałyby się przed przypisaniem sobie cudzych zasług.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09–22.10) To Twój szczęśliwy dzień. Dziś czeka Cię mniej pracy, niż zwykle. Wreszcie będziesz mieć okazję spotkać się z osobą, dla której długo nie miałeś czasu. Los obdarzył Cię teraz dużą weną i kreatywnością. Doskonale sprawdzisz się w niemalże wszystkich kreatywnych zajęciach. Jeżeli umiejętnie wykorzystasz dobrą passę, masz szansę dużo zyskać.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10–21.11) Nie obiecuj rzeczy, na które nie masz wpływu. To normalne, że troszczysz się o pewną bliską osobę. Ostatnio przydarzyło jej się sporo złego i Twoja troska jest w pełni uzasadniona. Pamiętaj, że wesprzeć możesz dobrym słowem lub poświęconym czasem. Składając obietnice bez pokrycia możesz zawieść zaufanie nawet, jeżeli Twoje intencje były dobre.

d1znxhw

Horoskop dzienny dla strzelca

*Strzelec (22.11–21.12) * Ostatnio przeżywałeś cięższy czas i czekało Cię sporo wyzwań. Choć tego nie dostrzegałeś, ktoś bliski próbował Ciebie wówczas odciążyć. Czasem gnając prosto do celu, nie mamy czasu na chwilę refleksji. Kariera zawodowa jest ważna, ale nie zaniedbaj przez nią relacji z bliskimi. Powinieneś się komuś odwdzięczyć.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12–19.01) Los sprzyja sprawom miłosnym. Dwie osoby o bardzo różnych charakterach są Tobą zainteresowane, niedługo zaczną się starać o Twoje względy. Wybór nie będzie łatwy. Nie pozwól jednak, żeby znaczący wpływ na Twoją decyzję miały osoby trzecie. Jeżeli za bardzo zasugerujesz się opinią innych, możesz tego żałować. W głębi duszy sam wiesz, co dla Ciebie najlepsze.

d1znxhw

Podziel się opinią

Share
d1znxhw
d1znxhw
Więcej tematów