Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 22 grudnia

Horoskop dzienny na sobotę 22 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny na sobotę 22 grudniaŹródło: iStock.com
dkyvjrd
dkyvjrd

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Nie działaj bez planu. Spontaniczne decyzje mogą wprowadzić do Twojego życia zbyteczny chaos. Uważaj też na większe wydatki. Jeżeli będziesz umiejętnie gospodarował środkami, zdołasz uniknąć problemów finansowych. Nie słuchaj rad lwów i skorpionów. W związku z nurtującymi Ci kwestiami nie będą najlepszymi doradcami.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Ostatnio wszystkie ryby są porywcze i skłonne do nagłych wybuchów emocji. Musisz jednak uważać, żeby nie powiedzieć o kilka słów za dużo. Przed Tobą spotkanie w dużym gronie osób. To zrozumiałe, że czekasz na wyjaśnienie pewnej kwestii, ale nie możesz być zbyt wścibski. Postępuj ostrożnie i uzbrój się w cierpliwość, żeby nie zrazić do siebie ludzi

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Czujesz się niedoceniany przez osobę, na której opinii szczególnie Ci zależy. Pogódź się z faktem, że nie możesz zmusić kogoś do zainteresowania swoją osobą. Nie bądź natarczywy, bo osiągniesz odwrotny efekt do zamierzonego. Jest dużo ludzi, którzy cenią sobie Twoje towarzystwo. Nie zabiegaj o kogoś, kto nie jest tego wart.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Dzisiejszy dzień zacznie się nerwowo. Przygotuj się na spięcia z osobą, która będzie mieć inne zdanie w pewnej kwestii. Problem nie jest poważny, ale może do takiego urosnąć, jeżeli w porę nie uda Ci się uspokoić rozmówcy. Atmosfera rozluźni się w godzinach popołudniowych. Usłyszysz zaskakującą wiadomość, która poprawi Ci nastrój.

dkyvjrd

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Nie pożyczaj niczego osobom, do których nie masz zaufania. Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto zechce wykorzystać swoje intencje. Bądź jednak asertywny i naucz się odmawiać. Swój cenny czas lepiej wykorzystać na wsparcie osób, które dobrze znasz i przy których czujesz się swobodnie.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Najwyższy czas na odpoczynek. Chociaż Twoją głowę nadal zaprząta wiele aspektów związanych z życiem zawodowym, musisz się wyciszyć. Żyjesz w ciągłym biegu, a przewlekłe zmęczenie prędzej czy później da Ci się we znaki. W pełni wykorzystaj wolny czas. Pamiętaj, że to właśnie wypoczęty umysł pracuje najlepiej.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Będziesz mieć okazję, żeby zaprezentować swoje zdolności przywódcze. Na stanowisku leadera odnajdziesz się lepiej niż myślisz, a inni również docenią fakt, że staniesz na czele grupy. Jeżeli praca zespołowa pójdzie zgodnie z planem, skorzysta na niej więcej osób. Postępuj rozważnie. Masz dużą szansę, żeby się wzbogacić i zyskać sympatię ludzi.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Wydarzenia ostatnich dni sprawiły, że zaczynasz rozpamiętywać dawną relację. Tęsknota jest czymś normalnym, ale postaraj się nie popaść w skrajną melancholię. W głębi duszy dobrze wiesz, że to nie była dobra znajomość. Niestety, ostatnio udziela Ci się samotność, co skłania do refleksji. Wyjściem z sytuacji będzie poznanie nowych ludzi. Nie zamykaj się w czterech ścianach i wykonaj krok na przód.

dkyvjrd

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Chociaż mówią, że czas goi rany, nadal masz żal do pewnej osoby. Nie możesz nikomu wybaczać wbrew swojej woli, gdyż taki gest będzie nieszczery. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu, poinformuj o tym wprost. Wiele komplikacji wynika z tego, że boisz się mówić o swoich uczuciach i przemyśleniach. Jeżeli zmienisz podejście, sytuacja ulegnie poprawie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Dziś wszystkim skorpionom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. To dobry moment na zakupy. Okażesz się łowcą okazji i dokonasz właściwych wyborów. Wieczór sprzyja kontaktom towarzyskim. Nie odmawiaj spotkań ze znajomymi, mają dobry nastrój, który udzieli się i Tobie. Na spotkaniu czeka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Masz jeszcze czas i nie musisz się spieszyć z podjęciem kluczowych decyzji. Niedługo wydarzy się coś, co może zmienić Twoje podejście. Wolniejszy okres wykorzystaj na pogłębienie swojej wiedzy. Los sprzyja rozwojowi osobistemu i kreatywnemu myśleniu. Inspiracją będzie dla Ciebie dawny znajomy. Nie bój się poprosić go o cenne rady.

dkyvjrd

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Ciągłe porównywanie się do innych wcale nie poprawi Twojego samopoczucia. Poczujesz ulgę w momencie, gdy zaakceptujesz swoje wady. Jesteś osobą ambitną, dlatego patrzysz na siebie bardziej krytycznie niż Twoi znajomi. Ma to swoje dobre strony, ale również przeszkadza Ci w dostrzeżeniu zalet. Nawet jeżeli czujesz, że brakuje Ci doświadczenia, nie bój się podejmować nowych wyzwań. Człowiek najlepiej uczy się ba błędach.

dkyvjrd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkyvjrd
Więcej tematów