Trwa ładowanie...
d4ksi1d

Horoskop dzienny na sobotę 17 listopada

Horoskop dzienny na sobotę 17 listopada. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na sobotę 17 listopada
Horoskop dzienny na sobotę 17 listopada (iStock.com)
d4ksi1d

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Los sprzyja spotkaniom towarzyskim. Nie siedź w domu, tylko otwórz się na ludzi. Złapiesz wyjątkowy kontakt z osobą o podobnych zainteresowaniach. Jeżeli poczujesz taką chęć, nie zwlekaj i zaplanuj kolejne spotkanie. Uważaj jednak na ludzi spod znaków raka i skorpiona. Są kłótliwe i skore do prowokowania konfliktów.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Wydarzenia ostatnich dni wzbudzają niepewność. Podjąłeś pewną decyzję, ale jej rezultat bardzo Cię niepokoi. Zrozum jednak, że martwienie się na zapas wcale nie poprawi Twojej sytuacji. Nie da się cofnąć czasu, więc zostaw sprawę losowi. Ulgę poczujesz, jeżeli ze swoich myśli zwierzysz się bliskiej osobie. Była w podobnej sytuacji i chętnie posłuży dobrą radą.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Uważaj, w Twoim otoczeniu pojawił się zazdrośnik. Macie podobne cele, ale to właśnie Ty odnosisz ostatnio więcej sukcesów. Przygotuj się na czas zaciętej rywalizacji. Pamiętaj jednak, żeby, bez względu na sytuację, postępować zgodnie ze swoim sumieniem. Uczciwość zawsze popłaca.

d4ksi1d

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) To nie jest dobry moment na większe wydatki. Odłożone pieniądze powinieneś trzymać na czarną godzinę. Kilka niespodziewanych wydarzeń sprawi, że na pewno się przydadzą. W tym czasie nie będziesz miał również szczęścia w grach, więc zrezygnuj z wszelkich zakładów. Powodzić będzie Ci się za to w sprawach sercowych. Rozejrzyj się! Masz tajemniczego adoratora.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Dlaczego tak bardzo bierzesz do siebie słowa innych? Pokaż wszystkim, że masz swoje zdanie i nie pozwól wejść sobie na głowę. Przed Tobą wiele wyzwań. Jesteś kreatywny i masz głowę pełną niestandardowych pomysłów. Najwyższy czas, żeby wcielić je w życie. Wiecznie słuchając niedowiarków, nie dojdziesz do celu.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Tak bardzo przejmujesz się najbliższymi, że własne potrzeby odkładasz na boczny tor. To błąd! Pamiętaj, że dobre samopoczucie jest niezwykle ważne. Najwyższy czas, żebyś o siebie zadbał. Zacznij od profilaktycznej wizyty u lekarza i poprawy diety. Zrób odwlekane od dłuższego czasu badania. Wyeliminuj ze swojej diety przetworzone produkty na rzecz większej ilości świeżych warzyw i owoców. Nawet nie zauważysz, jak szybko poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Los nadal sprzyja rozwojowi osobistemu. Odłożoną gotówkę najlepiej inwestować w siebie. Póki masz trochę więcej czasu, zastanów się nad rozpoczęciem rozwijającego kursu lub rozpoczęciem nauki nowego języka. Twój umysł jest otwarty na nową wiedzę, która okaże się bardziej przydatna, niż Ci się wydaje.

d4ksi1d

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Pewna osoba bardzo Cię denerwuje. Miej jednak na względzie, że duszenie w sobie gniewu tylko pogarsza sprawę. Zdobądź się na szczerą rozmowę i dokładnie omów sytuacje, w których jej zachowanie wyprowadza Cię z równowagi. Pamiętaj jednak, żeby nie dać się ponieść emocjom. Gniew przysłoniłby Ci jasność myślenia, a rzeczowe wytłumaczenie sprawy pokaże Cię w oczach innych jako osobę profesjonalną i odważną.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Czeka Cię trudny okres. Na horyzoncie pojawi się problem, który będzie dotyczył zarówno Ciebie, jak i Twoich najbliższych. Pamiętaj, że w grupie jest zawsze raźniej. Jeżeli połączycie siły, zdecydowanie szybciej uporacie się z trudną sytuacją. Zdaj się na zdolności przywódcze najstarszej osoby w grupie. Ona wie, co robi.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Nie rób komuś tego, co Tobie niemiłe. Niedawno w pojedynką rozwiązałeś pewien problem. Sytuacja ta wymagała od Ciebie odwagi i samozaparcia. Pogódź się jednak z faktem, że są różne sytuacje życiowe. Ktoś zmierzy się z tą samą sprawą, a jednak będzie mieć więcej szczęścia i wszystko pójdzie mu łatwo. Nie czuj urazy i nie praw złośliwych uwag. Następnym razem szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Czeka Cię dzień pełen niespodzianek. Wszystkie prace domowe postaraj się wykonać możliwe wcześniej, później w natłoku różnych zajęć możesz nie mieć na nie czasu. Nie odmawiaj spotkań towarzyskich. Masz możliwość spotkać wiele ludzi, z którymi od razu złapiesz więź. Wieczorem usłyszysz zaskakującą wiadomość.

d4ksi1d

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Powinieneś okazać rodzinie wdzięczność za pomoc w trudnych chwilach. To osoby, które będą przy Tobie zawsze, bez względu na niesprzyjające okoliczności życiowe. Poświęć im czas. Zaproś ich na uroczysty obiad lub zaproponuj wspólne wyjście do restauracji. Podtrzymywanie więzi ma duże znacznie. Niedługo będziecie musieli zjednoczyć siły, aby sprostać pewnej sprawie.

d4ksi1d

Podziel się opinią

Share
d4ksi1d
d4ksi1d
Więcej tematów