Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 12 stycznia 2019

Horoskop dzienny na sobotę 12 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny na sobotę 12 stycznia 2019Źródło: iStock.com
d2i0p5m
d2i0p5m

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Rano usłyszysz pozytywną wiadomość, która sprawi, że dobrze zaczniesz dzień. Wreszcie będziesz mieć wolną chwilę, którą warto poświęcić dla siebie. Wieczorem nadarzy się doskonała okazja do spotkania, które odkładałeś już od pewnego czasu. Pewna osoba chce Ci przekazać nowinę. Będziesz zaskoczony.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Chociaż zacząłeś tracić wiarę we własne możliwości, okaże się, że racja była po Twojej stronie. Udowodnisz niedowiarkom swoje racje i będziesz mieć powód do dumy. W pełni wykorzystaj szczęśliwą passę. Do głowy wpadną Ci kolejne dobre pomysły, które warto wykorzystać w realizacji swoich celów zawodowych.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Chociaż nie dopuszczasz do siebie tej myśli, podświadomie tęsknisz za pewną osobą, z którą urwał Ci się kontakt. Zrozumiałe, że czujesz żal. Relacja pociągnęła ze sobą wiele nieporozumień. Miałeś wystarczająco dużo czasu na poukładanie sobie w głowie trudnej sytuacji. Teraz czas na działanie. Masz dwie opcje, albo zdecydujesz się iść do przodu i odciąć od przeszłości albo przełamiesz się i odezwiesz jako pierwszy. Obie decyzje pociągną ze sobą duże zmiany. Sam musisz zdecydować, czy aby na pewno chcesz zamknąć pewien etap.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Los sprzyja podróżom i dalszym wyjazdom. Do Twojego życia wdziera się rutyna i każdy kolejny dzień zdaje się być podobny do poprzedniego. Masz naturę odkrywcy, który potrzebuje czerpać inspiracje z otoczenia. Nawet krótki wyjazd na weekend dobrze Ci zrobi. Idealnymi towarzyszami okażą się strzelce i bliźnięta. Macie wiele wspólnych tematów.

d2i0p5m

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Cudem unikniesz poważnego problemu, który byłby konsekwencją nieodpowiedzialnej decyzji. Na szczęście los Ci sprzyja i ostatecznie nie spotkają Cię nieprzyjemności. Nie lekceważ jednak przykrego zdarzenia, ale spróbuj wyciągnąć z niego wnioski. Zwróć uwagę, że nie każdy miał tyle szczęścia. Lepiej uczyć się na błędach cudzych niż swoich, a zaistniała sytuacja dość jasno zasugerowała Ci drogę, którą powinieneś podążać.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Chociaż zazwyczaj prowadzisz bardzo uporządkowany, schematyczny tryb życia, od czasu do czasu dobrze pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Ktoś złoży Ci pewną propozycję i chociaż na początku będziesz chciał odmówić, przemyśl ofertę dwa razy. Podejmując nowe wyzwanie możesz nauczyć się więcej niż myślisz, a przy tym poznać nowych ludzi. Opuszczenie strefy komfortu wyjdzie Ci na dobre.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Pewna osoba zawiodła Twoje zaufanie. Twoja złość jest zrozumiała, ale powinieneś się skupić na zrozumieniu powodów jej postępowania. W rzeczywistości nie jest to ktoś fałszywy, ale osoba, której naprawdę na Tobie zależy. Jej błąd mógł być bardziej dziełem przypadku niż celowym działaniem. Wykaż się cierpliwością i wysłuchaj, co ma do powiedzenia. Możesz być zaskoczony.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Próbujesz wpasować się w towarzystwo, w którym czujesz się niechciany. W tej sytuacji dobre relacje byłyby pożądane, ale nie musisz desperacko próbować dopasowywać się do innych. Masz oryginalne pomysły i niekonwencjonalny sposób myślenia, który jest Twoim największym atutem. Wzbudzisz sympatię i zaimponujesz innym, jeżeli… pozostaniesz sobą. Skup się na własnych celach, a już niedługo ci, którzy Cię zlekceważyli zaczną tego żałować.

d2i0p5m

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Zależy Ci na pewnej osobie i od dłuższego czasu czekasz na pewien krok z jej strony. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość. W jej życiu pojawiła się pewna trudna sytuacja, która wprowadziła prawdziwy chaos. Zamiast przejmować się, że nie poświęca Ci wystarczająco dużo czasu, bądź wyrozumiały i okaż wsparcie. Z pewnością to doceni, a gdy burzliwy okres minie, sama zaproponuje spotkanie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Przed Tobą trudne zadanie, które obnaży wszelkie słabości. Nie masz jednak powodów, żeby wstydzić się ich przed otoczeniem. Każdy boryka się z podobnymi problemami i zamiast zatajać je przed znajomymi, zdobądź się na szczerą rozmowę. Nie tylko możesz zyskać pomocników, ale również należyte wsparcie. W grupie raźniej. Nie pozwól, żeby duma utrudniała Ci wyjście z sytuacji.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Po burzliwym okresie wreszcie spotka Cię miła niespodzianka. Ponadto wreszcie będziesz mógł odpocząć od pracy i pozwolić sobie na chwilę relaksu. Nie spędzaj jednak tego dnia samotnie. Jest pewna bliska osoba, której już od dłuższego czasu chciałeś zaproponować spotkanie. Nie zwlekaj! Również ma wolną chwilę i chętnie skorzysta z Twojej propozycji.

d2i0p5m

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Chociaż na początku będziesz mieć wrażenie, że wstałeś lewą nogą, po uporaniu się z kilkoma problemami, zrozumiesz iż dzień Ci sprzyja. Wysiłek, który włożyłeś w pomoc drugiej osobie zostanie doceniony. Niedługo staniesz w obliczu wyzwania, ale będzie Ci łatwiej się z nim uporać, ponieważ po swojej stronie masz wielu sojuszników. Przygotuj się również na ożywienie spraw sercowych. Na horyzoncie pojawi się osoba, która zupełnie zawróci Ci w głowie.

d2i0p5m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i0p5m
Więcej tematów