Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 lutego 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 4 lutego 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości
Źródło: iStock.com
d2anr6z

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Martwienie się na zapas w niczym nie pomoże. Chociaż działania bliskiej osoby bardzo Cię niepokoją, nie możesz podejmować za nią ważnych życiowych decyzji. Masz w sobie dużo empatii i chociaż to pozytywna cecha, może mocno utrudnić Ci życie. Chociaż to trudne, skup się na własnych sprawach. Ludzie uczą się na błędach i znajom niedługo wyciągnie wnioski ze swojego zachowania.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Jeżeli czujesz się niepewnie w danym towarzystwie, nie spędzaj z nim zbyt dużo czasu. To właśnie Ty masz kluczowy wpływ na to, kim się otaczasz. Choć przebojowe i energiczne osoby są z pozoru bardziej przyciągającym towarzystwem, materiałem na prawdziwego przyjaciela jest ktoś cichy i nieśmiały. Nie lekceważ sygnałów, które daje Ci los i uważaj na dwulicowe osoby.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Nie próbuj wycofać się z decyzji, którą podjąłeś. Jest wiążąca i wiele ludzi pokłada w Tobie duże nadzieje. Chociaż wydarzenia ostatnich dni zdołały skutecznie Cię przestraszyć uwierz, że sprawdzisz się w nowej roli. Zwracaj dużą uwagę na sugestie innych. Masz wokół siebie bardzo dobrych doradców, których rady mogą okazać się niezwykle pomocne.

d2anr6z

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Najgorszym, co możesz zrobić jest zostawienie ważnych spraw organizacyjnych na ostatnią chwilę. Przyzwyczaiłeś się do obecnego stanu rzeczy i bardzo ciężko jest Ci się zmobilizować do działania, ale takim zachowaniem komplikujesz sprawę. Zadanie, które spoczywa na Twoim barkach jest w rzeczywistości dużo prostsze niż się wydaje. Na pewien czas ogranicz przyziemne rozrywki i zacznij działać. Jeżeli będziesz to odkładał, ominie Cię wyjątkowa okazja.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Los sprzyja sprawom miłosnym. Chociaż wydaje Ci się , że pewna osoba nie odwzajemnia Twoich uczuć, nie warto zrezygnować bez podjęcia walki. Chcą pogłębić relację staraj się skupić na czyichś pasjach. Twoja mocna strona to to, ze jesteś osobą o wielu zainteresowaniach. Pamiętaj, że rzeczy materialne nigdy nie przyniosą takiego rezultatu jak szczera, ciekawa rozmowa.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Los sprzyja pracom grupowym. Chociaż lubisz działania indywidualne, w najbliższym czasie to zajęcia zespołowe okażą się bardzie korzystne. Umiejętnie dobieraj ludzi, którymi się otaczasz. Tym razem to talent i kwalifikacje odegrają kluczową rolę, dlatego nie powinieneś kierować się osobistymi uczuciami. Sympatie i antypatie odepchnij na boczny tor.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Po dość napiętym okresie, wreszcie zaczynasz odzyskiwać wewnętrzy spokój. Miałeś wystarczająco dużo czasu na przeanalizowanie pewnych spraw i nie powinieneś tkwić teraz w martwym punkcie. Otwórz się na zmiany. Jeżeli nie realizujesz się zawodowo, warto zawalczyć o awans lub zastanowić się nad znalezieniem posady, która spełni Twoje oczekiwania. Nie odmawiaj również spotkań towarzyskich. Jeżeli nie otworzysz się na ludzi, w krótce zacznie towarzyszyć Ci samotność.

d2anr6z

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Tak bardzo martwisz się o bliskie osoby, że zaczynasz zaniedbywać własne potrzeby. To podstawowy błąd. Chociaż zależy im na Tobie, nie doceniają jak wiele dla nich robisz. Twoja postawa jest też komentowana przez innych. Jeżeli jej nie zmienisz, ktoś może próbować przyczepić Ci łatkę osoby uległej, która nie ma własnego zdania. To właściwy moment, by zadbać o siebie. Skup się na realizacji pasji, a wolne chwile poświęć na zasłużony odpoczynek.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Ostatni straciłeś motywację i chęci do działania. Cel, który początkowo sobie założyłeś zaczyna wydawać się coraz bardziej nieosiągalny. Mimo wszystko, nie powinieneś patrzeć na to w ten sposób. Życie jest pełne niespodzianek i los ma w zanadrzu jedną z nich dla Ciebie. Nie zwalniaj tempa w sprawach zawodowych, a sprawy powoli zaczną układać się po Twojej myśli.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Dzisiejszy dzień sprzyja rywalizacji. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy bardzo szybko udało Ci się nadrobić zaległości. Niedługo przyjdzie Ci stanąć ramię w ramię z osoba, którą niegdyś podziwiałeś. Ludzie, którzy wcześniej nie doceniali Twojej osoby, zaczną rozumieć swój błąd. Mimo sukcesu, nie przestawaj dalej się rozwijać. Możesz zyskasz zdecydowanie więcej.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Dziś wszystkie strzelce są rozdrażnione i pesymistycznie nastawione do otoczenia. Każdy ma prawo mieć gorszy dzień, ale kiepskie samopoczucie nie usprawiedliwi Twojego oschłego nastawienia do osób trzecich. Choć Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, postaraj się nad sobą zapanować. Nastrój poprawi się dopiero wieczorem. Usłyszysz wówczas pewną dobrą wiadomość.

d2anr6z

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Masz mętlik w głowie i ciężko Ci znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a rodzinnym. Sprawy nie ułatwia fakt, że przed Tobą wyjątkowo napięty okres. Dwukrotnie czytaj każdy dokument przed przeczytaniem i zwracaj uwagę na sugestie ze strony innych. Jeżeli zachowasz zimną krew, dasz radę nad wszystkim zapanować. O natłoku pracy poinformuj bliskich. Docenią, że postanowiłeś się im zwierzyć i cierpliwie poczekają aż znajdziesz czas na spotkanie.

d2anr6z

Podziel się opinią

Share
d2anr6z
d2anr6z
Więcej tematów