Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 30 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na poniedziałek 30 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 30 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d1xo2p8

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Twoi bliscy bardzo za tobą tęsknią. Pośpiech i życie w dużym stresie nie sprzyja kontaktom towarzyskim. Dziś będziesz mieć wolną chwilę, którą najlepiej właśnie wykorzystać na poprawienie relacji z bliskimi. Rozgranicz życie zawodowe i prywatne. Ciągła nauka nowych rzeczy jest pożyteczna, ale zmęczony umysł potrzebuje odpoczynku.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Horoskop dzienny przewiduje, że pewne wspomnienia zaczynają odżywać. Ostatnio twoje myśli nagminnie krążą wokół jednej osoby, ale uparcie próbujesz się tego wyprzeć. Jeżeli nie jesteś gotowy, nie musisz się nikomu zwierzać. Bądź jednak szczery przed samym sobą. Zastanów się, czy aby na pewno powód, dla którego unikałeś kontaktu, nie jest twoją winą. Jeżeli tak, może warto przeprosić?

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Nie przechwalaj się swoimi osiągnieciami, bo wkrótce powinie ci się noga. Horoskop dzienny przewiduje, że jeżeli stale będziesz przekonywać innych o swojej wartości, plotkarze inaczej zinterpretują twoje słowa. Masz prawo cieszyć się ze swoich osiągnięć, ale postępuj rozważniej. Zyskasz sympatię innych, jeżeli dasz się poznać jako osoba skromna i pomocna.

d1xo2p8

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Zbyt często reagujesz złością. Horoskop dzienny przestrzega, że jeśli nie nauczysz się panować nad sobą zniechęcisz do siebie ludzi. Nawet bliskie osoby bojąc się cudzej reakcji są mniej skłonne do wyznań. Spędzając więcej czasu z ważnymi dla siebie ludźmi staniesz się bardziej wyrozumiały. Zrozumiesz również, że sprawy, które spędzały ci sen z powiek wcale nie są tak istotnymi problemami.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Horoskop dzienny przewiduje, że czeka cię dużo pracy. Pamiętaj, by w natłoku własnych obowiązków nie wypełniać również cudzych. Żyjesz na bardzo wysokich obrotach i ledwo znajdujesz czas na chwilę wytchnienia. Twoi bliscy nie dostrzegają jednak, jak bardzo się poświęcasz. Jeżeli nie przyznasz tego wprost, nie docenią jak wiele dla nich robisz. Nie skrywaj swoich uczuć. Powiedzenie prawdy sprawi, że poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Czekają cię wyzwania, którym nie stawisz czoła w pojedynkę. Nie bądź uparty i poproś o pomoc osobę, która ma większe doświadczenie. Nie lubisz zobowiązań, ale nie martw się. Szybko będziesz mieć okazję, żeby się odwdzięczyć. Pod żadnym pozorem nie próbuj jednak wykonywać czynności, o których nie masz bladego pojęcia. Ktoś patrzy ci na ręce i czeka na twoje potknięcie.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Chociaż ostatnio masz dużo na głowie, nie lekceważ osób, którym na tobie zależy. Żyjesz w ciągłym pędzie i oczekujesz dużych zmian. Zajęty własnymi sprawami nie zauważyłeś, że bliska osoba boryka się z poważnym problemem. Nie opowiada o nim, ponieważ nie chce cię martwić, ale w rzeczywistości szczera rozmowa bardzo by jej pomogła.

d1xo2p8

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Horoskop dzienny radzi - nie przejmuj się opiniami ludzi, na których w głębi duszy ci nie zależy. Często widujesz się z pewną wyjątkowo bezpośrednią i głośną osobą, która ma skłonności do ciągłego wytykania błędów. Ze względu na wspólne interesy, ograniczenie spotkań jest raczej niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że masz pozostać obojętny na kąśliwe uwagi. Naucz się asertywności i broń własnego zdania. Ta umiejętność przyda się niedługo w innej, zdecydowanie poważniejszej sytuacji…

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Horoskop dzienny przewiduje, że to twój szczęśliwy dzień. Dziś wszystkim wagom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. Pojawi się okazja do spotkania z kimś bliskim, kogo nie widziałeś od dłuższego czasu. Rada tej osoby okaże się kluczowa. W najbliższym czasie możesz spodziewać się także przełomu w kwestiach zawodowych. Korzystaj ze wszystkich opcji rozwoju kariery, a niedługo nastąpi przełom.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Dlaczego wybierasz zawsze najtrudniejszą drogę? Borykasz się z pewnym problemem, ale sposób na jego rozwiązanie jest łatwiejszy niż przypuszczasz. Zrozumiałe, że lubisz działać samodzielnie. Wszystkie skorpiony widzą w sobie silne indywiduum, ale mimo wszystko z pracy grupowej mógłbyś czerpać duże korzyści. Zastanów się, czy twój problem nie dotyczy przypadkiem szerszego grona. Działając zespołowo znacznie łatwiej byłoby się z nim uporać.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Broń swojego zdania i nie zmieniaj go pod naciskiem innych. Ucz się na błędach znajomych. Zbyt uległa postawa nie jest atrybutem osoby honorowej, ale nie możesz też działać bardzo impulsywnie. Naucz się ważyć słowa. W najbliższym czasie podszkolisz się w sztuce dyplomacji, a umiejętność doboru argumentów przesądzi o twojej reputacji. Jeżeli umiejętnie pokierujesz sprawą, masz szansę na rozwój kariery zawodowej.

d1xo2p8

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Pewna osoba bardzo rozczarowała cię swoją postawą. Wcześniej patrzyłeś na nią w inny sposób, ale obecna sytuacja diametralnie zmieniła twoje zdanie. Z tego doświadczenia wyciągnij cenne wnioski i nie zwierzaj się komuś, kogo bliżej nie poznasz. Masz wrażenie, że w sprawach miłosnych los nie stoi po twojej stronie, ale to nie prawda. Jeżeli zaczniesz częściej spędzać czas poza domem i otworzysz się na spotkania towarzyskie, wszystko szybko ulegnie zmianie.

d1xo2p8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xo2p8
Więcej tematów