Trwa ładowanie...
d2dpvmn

Horoskop dzienny na poniedziałek 13 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na poniedziałek 13 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.
Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 13 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na poniedziałek 13 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d2dpvmn

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) To nie jest odpowiedni moment na inwestycje i większe wydatki. Twój horoskop przeczuwa, że właśnie wkraczasz w nowy etap, który przyniesie ze sobą wiele zmian. Niektóre z nich będę dotyczyć twoje życia zawodowego, dlatego bądź ostrożny i zwracaj uwagę na sygnały, które wysyła ci los. Nie naśladuj zachowania osób, które sprawują inne stanowiska. W rozwoju kariery musisz poszukać swojej własnej drogi. Dopóki dostatecznie się nie wdrożysz, nie podejmuj żadnych ryzykowanych działań i wstrzymaj od się błahych rozrywek. Dobrym pomysłem na najbliższy czas będzie koncentracja na nauce i powtórzenie dawno zdobytej wiedzy
.
Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Horoskop uprzedza, żebyś nie bawił się uczuciami osób trzecich. Ostatnio ryby są bardzo rozdrażnione i skłonne do nagłych wybuchów. Masz na głowie dużo spraw, którymi pilnie musisz się zając, dlatego nawet nie myślisz o sprawach sercowych. Mimo to na twojej drodze pojawiają się licznie adoratorzy, którzy niebawem zaczną konkurować o twojego względy. Jeśli czujesz, że nie jesteś gotowy, aby wykroczyć w nowy związek, powiedz o tym wprost. Szczerość się opłaci i zyskasz szansę na nawiązanie szczerej, wartościowej przyjaźni.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Według horoskopu barany są bardzo poukładane i nie mają zwyczaju zostawiania ważnych spraw na ostatnią chwilę. Pewna nieprzewidziana sytuacja zmusi cię jednak do wprowadzenia istotnych zmian w twoim napiętym harmonogramie. Chociaż na początku niw będziesz zadowolony z takiego stanu rzeczy, szybko zrozumiesz, że odrobina spontaniczności przemówi na twoją korzyść. Sztywne reguły bywają przydatne, ale niosą ze sobą wiele ograniczeń, których nie zawsze warto się trzymać. Tym bardziej że niedługo nawiążesz bliższą znajomość z osobą, która pod tym względem jest twoim przeciwieństwem.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop dzienny sugeruje zachować szczególną ostrożność. W twoim otoczeniu przebywa plotkarz. Chociaż na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie osoby otwartej i towarzyskiej, w rzeczywistość jest również godna sensacji. Przez swoją przebojowość bardzo łatwo zyskuje sobie sympatię nowych ludzi, w tym również twoich znajomych. Uprzedź ich, by nie zwierzali się ze swoich sekretów osobie, do której nie mają pełnego zaufania i ty również nie popełniaj tego błędu. W miarę możliwości, zamiast prac zespołowych, wybieraj zadania indywidualne. Nie dopuścisz w ten sposób, aby ktoś dopisał sobie twoje zasługi.

d2dpvmn

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Wyczuwasz napiętą atmosferę w pracy, która skutecznie utrudnia skupienie na sprawach zawodowych. Masz wrażenie, że wpływowa osoba tylko czeka na twoje potknięcie, co jeszcze bardziej potęguje stres. Weź kilka głębszych oddechów i dokładnie przeanalizuj zaistniałą sytuację. Masz sporą wiedzę, niemałe doświadczenie, a twoje wyniki są dobre. Reaguj, jeżeli ktoś w nieuprzejmy sposób zacznie wytykać ci najmniejsze potknięcie. Jeżeli teraz dasz sobie wejść na głowę, później zdecydowanie trudniej będzie walczyć o dobre imię. Nie bój się proponować własnych rozwiązań i pozostać aktywnym. Ciche, wycofane osoby będą najbardziej stratne.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Twój dzienny horoskop radzi, żebyś nie zapominaj o znajomym, który pomógł ci w trudnej sytuacji, chociaż sam borykał się wówczas z wieloma problemami. Niebawem będziesz miał okazję się odwdzięczyć, bo to właśnie on znajdzie się w potrzebie. Najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie i twój gest bardzo was do siebie zbliży. Chociaż masz na głowie dużo obowiązków, poświęć jej tyle czasu, ile tylko zdołasz. To właśnie małe, bezinteresowne gesty tworzą filary prawdziwej przyjaźni. Miej też na uwadze, że coś, co dla ciebie jest błahostką, dla innych może oznaczać problem nie do rozwiązania.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Gwiazdy zwiastują ci bardzo dobry początek dnia. Spotka cię miła niespodzianka, która bardzo szybko wprawi w dobry humor. W godzinach popołudniowych usłyszysz jednak zaskakującą wiadomość na temat pewnego wydarzenia. Nowe informacje sprawią, że zmienisz nastawienie i spojrzysz na zachowanie pewnych osób z zupełnie innej perspektywy. W pracy wyjątkowo czeka cię mniej obowiązków, dzięki czemu zdołasz skupić się na czynnościach, na które wcześniej nie miałeś czasu. Wówczas nadarzy się również okazja do rozmowy z osobą, z którą już dawno powinniście sobie wyjaśnić pewne sprawy.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Horoskop przepowiada powodzenie w sprawach finansowych. Dzięki nagłemu przypływowi gotówki będziesz nie tylko mógł uporać się z realizacją podstawowych zadań, które odkładałeś na później, ale również pozwolić sobie na większe wydatki. Uważaj jednak, żeby nie wydawać wszystkiego od razu i nie pożyczać pieniędzy osobom, do którym nie masz zaufania. Już od pewnego czasu chodzi ci po głowie pewno marzenie, którego realizacja była do tej pory niemożliwa. Jeżeli nie zabraknie ci chęci do działania w pracy, niedługo nadarzy się okazja do ponownego wzbogacenia, co jeszcze bardziej przybliży cię do upragnionego celu.

d2dpvmn

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Wagi są ostatnio wyjątkowo roztargnione i mają duży problem z koncentracją. Zdaniem horoskopu najlepiej będzie, jeżeli w najbliższym czasie wstrzymasz się od podejmowania decyzji kluczowych dla twojego życia. Horoskop dostrzega, że myślami nadal krążysz wokół przykrej sytuacji związanej z osobą, która zawiodła cię w życiu prywatnym. Przez ciągle analizowanie waszej relacji, nie możesz się skupić na obowiązkach służbowych. Rozkojarzonym osobom łatwiej o popełnienie błędu, dlatego dwukrotnie czytaj każdy dokument przed podpisaniem i notuj ważne informacje. Z kolei przykrą sytuację prywatną warto omówić z zaufanymi przyjaciółmi. Zwierzenie przyniesie ci ogromną ulgę.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Zauważasz, że jesteś stale niedoceniany przez otoczenie. Twój niepokój z tego powodu jest zrozumiały, ale na szczęście już niedługo przekonasz niedowiarków do swoich racji. Horoskop sugeruje ci korzystanie z niestandardowych rozwiązań. Skorpiony są bardzo kreatywne, co przypadnie do gustu wpływowym osobom. Chętnie podejmuj wyzwania w pracy i nie bój się wyjść ponad szereg. Na twoją korzyść przemówią także zadania grupowe. Odnajdziesz w sobie zdolności przywódcze i staniesz na pozycji lidera. To twoja szansa, dlatego pamiętaj, by nie spychać sugestii innych na boczny tor. Jeżeli członkowie zespołu poczują się docenieni, wasze działania będą bardziej produktywne.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Horoskop przeczuwa nadejście pozytywnych zmian. Stresujący okres nareszcie minie i ostatecznie uporasz się z problemami, które spędzały ci sen z powiek już od dłuższego czas. Chociaż strzelce są z natury bardzo ambitne, nie wyszukuj sobie teraz kolejnych zadań, a wolniejszy czas poświęć na zasłużony odpoczynek. Zmęczony umysł powinien mieć czas na regeneracje, nim twoja kariera nabierze rozpędu i będziesz musiał podjąć kolejne, wiążące decyzje. To również dobry moment na spotkania towarzyskie. Ostatnio krążysz myślami wokół dawnego znajomego, z którym straciłeś kontakt. Warto odnowić tę relację.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Zgodnie z twoim dziennym horoskopem za bardzo bierzesz do siebie to, co mówią ci inni. Konstruktywna krytyka bywa pomocna, ale trzeba podchodzić do niej z pewnym dystansem. Pamiętaj, że wszyscy ludzie mają inne priorytety, a jedna sytuacja widziana z perspektywy kilku osób, może być interpretowana zupełnie inaczej. Dopasowując się do towarzystwa, w którym akurat przebywasz, tłamsisz swoje „prawdziwe ja”. Jesteś otwarty, szczery, pomysłowy i masz poczucie humoru. Nie musisz dopasowywać się do innych, aby zdobyć ich sympatię. Ufaj swojej intuicji i to właśnie nią kieruj się w pierwszej kolejności.

d2dpvmn

Podziel się opinią

Share
d2dpvmn
d2dpvmn
Więcej tematów