Trwa ładowanie...
d2r9e7k
horoskop

Horoskop dzienny na piątek 29 maja 2020. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop

Szczęście, miłość, a może dzień pełen zmartwień? Co przygotował los na piątek 29 maja? Sprawdź horoskop dzienny, żeby wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny na piątek 29 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na piątek 29 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: Istock
d2r9e7k

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Dziś chętnie wybierzesz się na zakupy. Poszukasz seksownych ubrań na lato i zainwestujesz w kosmetyki. Kontroluj jednak wydatki, bo po powrocie do domu przekonasz się, ze na koncie już prawie nic nie zostało. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

d2r9e7k

Ryby (19.02-20.03) Dziś będziesz oazą spokoju. Ani klienci ani kontrahenci nie wytrącą Cię z równowagi. Dzięki temu spokojnie doprowadzisz swoje zamierzenia do końca. Wieczorem się zrelaksujesz i odpoczniesz w ramionach ukochanej osoby. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Horoskop dzienny głosi, że poznasz osobę, która będzie miała wpływ na twoje poglądy. Nie tylko etyczne ale i polityczne. Możliwe nawet, że mocniej zainteresujesz się jej światopoglądem i wciągniesz się w temat. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

d2r9e7k

Byk (20.04-22.05) Dziś chętnie po pracy wrócisz do domu i oddasz się błogiemu lenistwu. Unikaj plotek, nawet tych o rodzinie. Ktoś bliski może potem się na Ciebie obrazić. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Dziś zwolnij troszkę tempo, bo możesz mieć skłonność do wypadków. Będziesz mieć powodzenie w interesach i pracy. Wieczorem zrelaksuj się z ukochaną osobą. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla raka

d2r9e7k

Rak (22.06-22.07) Horoskop dzienny przewiduje, że będziesz dziś romantyczny i taki beztroski. Niestety przez to w pracy możesz namieszać i dołożysz sobie obowiązków. Co ciekawsze szef jak mało kiedy nie da się udobruchać twoim urokiem i wyjaśnieniem. Popraw wszystko a weekend zaczniesz spokojnie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Dziś myślami będziesz już na weekendzie. Zweryfikujesz jeszcze raz swoje plany i wprowadzisz ewentualne poprawki. Co prawda plany masz ambitne i wymagające energii, jednak sam się przekonasz, że końcówka piątku będzie inna niż planowałeś Lwie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

d2r9e7k

Panna (24.08-22.09) Będziesz bojowa i pełna chęci udowodnienia sobie, że masz rację. Dlatego kto dziś stanie Ci na drodze czy pracownik, czy domownik przekona się na własnym przykładzie, że jesteś twarda. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Zgodnie z horoskopem dziś poświęć chwilę na sprawdzenie w pracy planów na przyszły tydzień. Grafik, spotkania, zlecenia i umowy, posprawdzaj wszystko by był porządek. Dzięki temu unikniesz błędu w następnym tygodniu a może nawet znajdziesz coś ważnego, co Ci umyka. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

d2r9e7k

Skorpion (23.10-21.11) Już prawie wolne, jednak nie pozwól sobie na odpuszczenie swoich obowiązków. Przeciwnie, wszystko zakończ i doprowadź do porządku. Wieczorem możliwe spotkanie po pracy. Powinieneś na nim być, zapadną tam zakulisowe decyzje. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Kto Ci dziś podpadnie będzie miał ciężko. Odreagujesz na tej osobie za wszystkie czasy. Wieczorem poświęcisz czas na porządki, by w weekend wejść na spokojnie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

d2r9e7k

Koziorożec (22.12-19.01) Według horoskopu dziś możesz odnaleźć zgubę, o której już zapomniałeś. Na dodatek wieczorem możesz dostać nagłe zaproszenie na wyjście. Idź i pobaw się. Miło spędzisz czas a na dodatek dowiesz się ciekawych rzeczy. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Zakład dziennikarza WP z Jarosławem Gowinem. "Przesyłka dotarła"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2r9e7k

Podziel się opinią

Share
d2r9e7k
d2r9e7k
Więcej tematów