Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 18 stycznia 2019

Horoskop dzienny na piątek 18 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na piątek 18 stycznia 2019Źródło: iStock.com
d36icon

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Na horyzoncie pojawią się komplikacje, jeżeli chodzi o relację z pewną osobą. Wasza przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, ale zachowaj zimną krew. Obecna sytuacja spowodowana jest ingerencją osób trzecich. Uważaj na to, co mówisz, żeby plotkarze nie przekręcili Twojej wypowiedzi. Sprawy ułożą się po Twojej myśli, jeżeli będzie postępował zgodnie ze swoim sumieniem.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) To Twój szczęśliwy dzień. Dziś wszystkim rybom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. Pojawi się okazja do spotkania z kimś bliskim, kogo nie widziałeś od dłuższego czasu. Rada tej osoby okaże się kluczowa. W najbliższym czasie możesz spodziewać się także przełomu w kwestiach zawodowych. Korzystaj ze wszystkich opcji rozwoju kariery, a niedługo nastąpi przełom.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Nie daj sobie wcisnąć w usta słowa, których nie powiedziałeś. Dojdzie do spięcia z pewną konfliktową, żądną sensacji osobą. Pamiętaj, że po Twojej stronie jest wiele osób. Ludzie Cię lubią, a przysługa, którą komuś wyświadczyłeś nie została zapomniana. Niedługo ktoś poda Ci pomocną dłoń. Nie odtrącaj jej, a wszystko ułoży się po Twojej myśli.

d36icon

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Los sprzyja relacjom rodzinnym. Ostatnio byłeś zabiegany. W pełni poświęcałeś się pracy, przez co brakowało Ci czasu dla najbliższych. Sytuacja ulega zmianie. Radosne wydarzenie skłoni Was do integracji. Wśród bliskich znajdziesz dobrego doradcę, który udzieli Ci cennych wskazówek. Przydadzą się w sprawa sercowych.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Dlaczego wybierasz zawsze najtrudniejszą drogę? Borykasz się z pewnym problemem, ale sposób na jego rozwiązanie jest łatwiejszy niż przypuszczasz. Zrozumiałe, że lubisz działać samodzielnie. Wszystkie bliźnięta widzą w sobie silne indywiduum, ale mimo wszystko z pracy grupowej mógłbyś czerpać duże korzyści. Zastanów się, czy Twój problem nie dotyczy przypadkiem szerszego grona. Działając zespołowo znacznie łatwiej byłoby się z nim uporać.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) To nie jest najlepszy moment na podejmowanie ryzykownych działań. Udało Ci się załatwić kilka ważnych spraw i Twoje życie wreszcie się stabilizuje. Zyskasz więcej wolnego czasu. Poświęć go na spotkania towarzyskie. Bądź otwarty na nowe znajomości, a nie długo na Twojej drodze stanie wyjątkowa osoba. Nie wzbraniaj się przed uczuciem. Los sprzyja sprawom miłosnym, a gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Sukces udało Ci się osiągnąć przez dyscyplinę i konsekwentne dążenie do celu. Masz prawo, żeby być z siebie dumnym, a jednak podświadomie odczuwasz jakiś niedosyt. Żyjąc w ciągłym biegu nie dostrzegłeś problemów, z którymi borykali się znajomi i powoli zaczynacie się od siebie oddalać. Jeżeli nie zmienisz podejścia, wkrótce zacznie dokuczać Ci samotność. To dobry moment, żeby zrobić sobie odpoczynek od pracy i zadbać o przyjaciół.

d36icon

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Los sprzyja sprawom miłosnym. Pewna osoba wpadła Ci w oko, ale masz opory, żeby zrobić pierwszy krok. Miej jednak na uwadze, że kto nie ryzykuje, ten nie ma. Nikt nie każe Ci składać wielkich deklaracji, a w propozycji spotkania nie ma przecież niczego złego. Jeżeli nie wykażesz się inicjatywą, prędzej czy później będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Masz mętlik w głowie. Z każdej strony słyszysz wiele rad, ale nie wiesz, którą powinieneś się zasugerować. Nie zapominaj, że nikt nie przeżyje życia za Ciebie i czasem najlepiej robić to, co podpowiada własna intuicja. Szczególnie, jeżeli chodzi o relacje z kimś, na kim Ci zależy. W sprawach zawodowych zachowaj czujność. Niedługo nastąpi przełom.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Ostatnio jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Przyciągasz do siebie wielu ludzi o różnych charakterach i zainteresowaniach. Los sprzyja działaniom grupowym, a niedługo zostaniesz postawiony na pozycji lidera. Nie bój się konsekwencji. Jeżeli inni chcą, żebyś to Ty podjął kluczową decyzję w konkretnej sprawie, zrób to. Nie będziesz żałować.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Twój wysiłek zostanie nagrodzony i niedługo możesz spodziewać się znaczącego przypływu gotówki. To dobry moment na wszelkie inwestycje. Nie będziesz żałował podjętych decyzji. Jeżeli zastanawiasz się nad wprowadzeniem w życie kluczowych zmian, zrób to. Nie czekaj do ostatniej chwili, bo ktoś sprzątnie Ci najlepsze okazje sprzed nosa.

d36icon

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Ten dzień zacznie się nerwowo i stresująco. Zostaniesz postawiony w nowej roli. Na początku będziesz mieć mieszane odczucia co do tego, czy podołasz, ale najwyższy moment, by uwierzyć w siebie. Nie decyduj się na najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązania, jeżeli intuicja podpowiada Ci, że w rzeczywistości stać Cię najwięcej. Napięta sytuacja wyklaruje się wieczorem. Wówczas będziesz mieć czas na zasłużony odpoczynek. Wykorzystaj go w pełni. Po ciężkim tygodniu potrzebujesz relaksu.

d36icon
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36icon
Więcej tematów