Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 2 grudnia

Horoskop dzienny na niedzielę 2 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na niedzielę 2 grudnia
Źródło: iStock.com
d3tjbd7

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Najwyższy czas na zmiany, które przyniosą ze sobą nową, szczęśliwą aurę. Warto pomyśleć o zmianach w wyglądzie oraz najbliższym otoczeniu. Zastanów się, kiedy ostatnio zrobiłeś coś dla siebie. Przemeblowanie w mieszkaniu, a także troska o ciało (wizyta u fryzjera lub kosmetyczki) ożywią w Tobie drzemiące pokłady kreatywności. Czerp inspiracje z otoczenia, a wpadniesz na pomysł, który zaowocuje niespodziewanym przypływem gotówki.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Skontaktuj się z rodziną. Jej wsparcie doda Ci otuchy w trudnym okresie. Czeka Cię dużo pracy, której efekty nie będą od razu w pełni satysfakcjonujące. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli rozejrzysz się wokół zauważysz, że ktoś znajomy znajduje się w podobnej sytuacji. Może warto poszukać wspólnego rozwiązania?

d3tjbd7

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Masz adoratora. Osobę, która ma wobec Ciebie szczere intencje. Nie warto wdawać się w relacje, które Cię unieszczęśliwią. Skieruj uwagę na kogoś, kto subtelnie zabiega o Twoje względy. Pogłębisz relacje z dotąd słabo znanymi znajomymi. Efektem będzie nowa przyjaźń z szansą na głębsze uczucie.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Promieniujesz pozytywną energią, a inni to wyczuwają. Staniesz w obliczu dylematu. Ktoś zamierza zaproponować Ci spotkanie. Jeżeli przyjmiesz propozycję wzbudzisz zazdrość innych lecz jeżeli odmówisz, stracisz szansę na pogłębienie więzi z wartościową osobą. Pod koniec dnia spodziewaj się zaskakującej wiadomości.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Cierpliwości, niedługo odzyskasz upragniony spokój, a nurtujące Cię sprawy wreszcie się unormują. Gwiazdy zwiastują sukces zawodowy. Obudziły się w Tobie skrywane pokłady kreatywności. To doskonały dzień na wszelkie twórcze zajęcia. Odkryjesz nową pasję, z której będziesz czerpać wiele satysfakcji.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Zwolnij tempo. Masz określony cel do którego osiągnięcia bardzo się spieszysz. Dobrze jest mieć marzenia, ale żyjąc w takim pędzie możesz zapomnieć o tym, co naprawdę ważne. Ktoś bliski od dłuższego czasu usiłuje Ci coś powiedzieć, ale bardzo boi się Twojej reakcji. Nie bądź tak surowy, zarówno dla siebie jak i dla innych.

d3tjbd7

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Ostatnio prześladuje Cię zły nastrój. Nic dziwnego, to nienajlepszy czas dla lwów. Czujesz zmęczenie, a dużą niechęć wywołuje w Tobie sama myśl, że musisz sprostać obowiązkom w domu i pracy. Poczujesz się lepiej w otoczeniu uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii ludzi. Jeżeli zaproponują wspólne wyjście – nie odmawiaj. W Twoim przypadku optymizm może być naprawdę zaraźliwy.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Choć usilnie odpychasz tą myśli, w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, do czego czujesz coś więcej. Zastanów się, co konkretnie blokuje Cię przed zrobieniem pierwszego kroku. Jeżeli nawet nie spróbowałeś, może nie warto spisywać tej relacji na straty? Dobrej rady udzieli Ci ktoś spod znaku panny lub raka. Mają większe doświadczenie w sprawach sercowych.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Ostatnio zacząłeś działać według ściśle określonych schematów. Wybierasz bezpieczne opcje, unikasz ryzyka i podejmujesz konkretne działania w drodze do celu. Twoja determinacja jest godna podziwu, ale jeżeli z niezależnych od Ciebie przyczyn wszystko zacznie się komplikować, Twoje rozczarowanie może sięgnąć zenitu. Zapobiegniesz temu spędzając czasu z ludźmi o zupełnie innych poglądach. Będziesz zaskoczony faktem jak dużo możecie się od siebie nauczyć i zrozumiesz, że do Twojego celu prowadzi więcej dróg niż myślałeś.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Najwyższy czas, żebyś zadbał o swoje zdrowie. W natłoku codziennych obowiązków często pomijamy to, co ma duże znaczenie. Osłabiony i przemęczony nie będziesz w stanie dać z siebie stu procent. Wolniejszy moment poświęć na profilaktyczne badania. Jeżeli jesteś przeziębiony, nie zmuszaj się do wyjść z domu, bo Twój stan zdrowia bardzo szybko się pogorszy. Popracuj również nad swoją dietą. Wzbogać ją o więcej warzyw i owoców, a co najważniejsze zacznij jeść regularnie.

d3tjbd7

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Dzisiaj Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Musisz podjąć ważną decyzję, która nie jest zależna tylko i wyłącznie od Ciebie. Pewna osoba będzie miała odmienne spojrzenia na istotną dla Was kwestię. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, jeżeli będzie ironizować. Jeżeli będziesz opanowany i otwarty na sugestie osób bardziej doświadczonych, znajdziesz wyjście z sytuacji. Uważaj, dziś się nie spóźniaj. Punktualność odegra kluczową rolę.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Masz cięższy okres, ale nie tylko Ty znajdujesz się w gorszej sytuacji. Ciągle narzekając nie wzbudzisz sympatii innych ludzi. Udowodnij wszystkim, którzy w Ciebie wątpią, że jesteś zaradny i samodzielny. Trudny okres potraktuj jako kolejne wyzwanie, które warto podjąć. Będąc ciągłym pesymistą tylko odstraszysz od siebie innych.

d3tjbd7

Podziel się opinią

Share
d3tjbd7
d3tjbd7
Więcej tematów