Trwa ładowanie...
dvcfnss

Horoskop dzienny na niedzielę 18 listopada

Horoskop dzienny na niedzielę 18 listopada. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na niedzielę 18 listopada
Horoskop dzienny na niedzielę 18 listopada (iStock.com)
dvcfnss

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Bądź uczynny i otwarty na ludzi, a los odpłaci Ci za to z nawiązką. Chociaż w chwili obecnej jesteś samowystarczalny, już niedługo będziesz musiał poprosić o pomoc osoby trzecie. Jeżeli zrazisz do siebie innych nikt nie zechce stanąć po Twojej stanie. Pielęgnuj relacje z innymi ludźmi. Współpraca okaże się kluczem do sukcesu.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Los sprzyja podróżom i wszelkim wyjazdom. Pamiętaj jednak, żeby nie działać w pojedynkę. Ucz się na błędach innych, bądź ostrożny i wyciągaj wnioski. To właśnie wspólny wyjazd będzie strzałem w dziesiątkę. Zaproponuj go komuś, z kim chciałbyś poprawić relacje. Będzie to nie tylko wyjątkowa przygoda, ale także szansa na zacieśnienie więzi.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Najwyższy czas, żeby zadbać o swoje zdrowie i poprawić kondycję fizyczną. Nie pielęgnuj zazdrości, ale szukaj pozytywów. Niech sukcesy innych ludzi będą dla Ciebie prawdziwą motywacją. Skorzystaj też z wolniejszej chwili i zrób profilaktyczne badania lekarskie. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, a zdrowie masz tylko jedno.

dvcfnss

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Bliska osoba nadużyje Twojego zaufania. Zanim wybuchniesz złością, postaraj się ją zrozumieć. Nawiązała nową znajomość z kimś, kto wywiera na nią nienajlepszy wpływ. Przez tą relację zaczyna zmieniać pogląd na wiele istotnych spraw. Zamiast się obrażać, zdobądź się na szczerą rozmowę. Być może za upartą maską kryje się zagubiona osoba.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Masz cięższy okres, ale nie tylko Ty znajdujesz się w gorszej sytuacji. Ciągle narzekając nie wzbudzisz sympatii innych ludzi. Udowodnij wszystkim, którzy w Ciebie wątpią, że jesteś zaradny i samodzielny. Trudny okres potraktuj jako kolejne wyzwanie, które warto podjąć. Będąc ciągłym pesymistą tylko odstraszysz od siebie innych.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Przestań obwiniać innych za swoje błędy. Natłok obowiązków sprawia, że ciągle brakuje Ci czasu. Odruchowo zaczynasz szukać usprawiedliwienia, ale podświadomie czujesz, że dużo zależy właśnie od Ciebie. Zamiast wypełniać powierzone zadania pobieżnie i niedokładnie, poproś o pomoc osoby bliskie. Zaakceptuj fakt, że czeka Cię dużo pracy i spróbuj coś z tym zrobić. Im szybciej weźmiesz się do roboty, tym szybciej dokończysz wszystkie ciążące na Tobie obowiązki.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Zastanów się czy ostatnio nie jesteś zbyt łatwowierny. Masz w sobie bardzo dużo empatii, a przykre doświadczenia nauczyły Cię, żeby wspierać innych. W Twoim otoczeniu są jednak osoby skłonne do nadużywania Twojej dobrej woli. Nie ma nic złego w pomaganiu, dopóki nie wykonujesz całej pracy za innych. Wykaż się asertywnością i naucz odmawiać. Taka postawa wyjdzie Ci na dobre.

dvcfnss

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Ostatnio nieustannie towarzyszy Ci kiepski nastrój. Nic dziwnego, to nie najlepszy czas dla panien. Czujesz zmęczenie, a dużą niechęć wywołuje w Tobie sama myśl, że musisz sprostać obowiązkom w domu i pracy. Poczujesz się lepiej, gdy będziesz przebywać w otoczeniu uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii ludzi. Jeżeli zaproponują wspólne wyjście – nie odmawiaj. Niech naładują Cię swoim optymizmem.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Stary znajomy złoży Ci ciekawą propozycję. Warto ją przemyśleć. Potrzebujesz w życiu zmian, które sprawią, że odżyjesz i nadadzą Twojemu życiu nowy tor. Rozpamiętywanie dawnych przykrości w niczym Ci nie pomoże. Najwyższy czas skupić się na rozwoju osobistym. Nie bój się nowych rzeczy. Zmiany wyjdą Ci na lepsze!
Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10–21.11) Osoba, po której się tego nie spodziewałeś, niespodziewanie poda Ci pomocną dłoń. Nie odtrącaj jej, ma naprawdę dobre intencje. Wsparcie w konkretnej sytuacji może okazać się pretekstem do rozwoju relacji. Pamiętaj, że przeciwieństwa często się przyciągają i czasem dobrze jest wyjść z kręgu tych samych znajomych.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Nie zaniedbuj rodziny ani przyjaciół. Ktoś bliski potrzebuje Twojej pomocy i jeśli poświęcisz mu więcej czasu, z pewnością to doceni. Nie stawiaj swojego życia zawodowego ponad prywatnym. Przełożony wie, że jesteś pracowity, ale znajomi, którym odmówisz spotkania mogą zacząć żywić urazę. Chociaż teraz jesteś ciągle zajęty, w końcu przyjdzie luźniejszy okres. Jeżeli nie będziesz pielęgnował ważnych relacji, zacznie Ci wówczas dokuczać samotność.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) To dobry okres dla wszystkich koziorożców. Dawny znajomy przyniesie Ci zaskakującą, dobrą wiadomość. Nie zmieniaj planów i pewnie podążaj wcześniej obraną ścieżką. Masz dobrą intuicję. Nie sugeruj się opiniami tych, którzy słabo Cię znają. Masz głowę pełną dobrych pomysłów. Inni mogą tylko zazdrości Ci kreatywności.

dvcfnss

Podziel się opinią

Share
dvcfnss
dvcfnss
Więcej tematów