Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 13 stycznia 2019

Horoskop dzienny na niedzielę 13 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na niedzielę 13 stycznia 2019
Źródło: iStock.com
d15n3fq

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Czeka Cię długi, leniwy poranek. Nie spiesz się w wykonywaniu domowych obowiązków. Będziesz mieć dużo czasu, żeby zrobić je powoli i dokładnie. Od pewnej osoby usłyszysz kilka szczerych komplementów. Wiedz, że jesteś dla niej autorytetem i do serca weźmie sobie wszystkie Twoje rady. Unikaj rozmów na tematy rodzinne, bo nieświadomie urazisz kogoś, kto ma poważne problemy z bliskimi.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Uważaj, ostatnio jesteś podatny na choroby. Nie lekceważ pierwszych oznak przeziębienia i reaguj nim się rozwinie. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, szczególnie że niedługo czeka Cię ważne wydarzenie. Twoje życie nabierze rozpędu i poznasz wielu nowych ludzi. Znajomości przydadzą się szybciej, niż myślisz.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim. Spontaniczne spotkanie sprawi, że dowiesz się zaskakującej rzeczy. Nie osądzaj ludzi pochopnie, dopóki nie poznasz różnych wydarzeń. Zawsze są dwie strony medalu, a pamięć ludzka bywa omylna. Los sprzyja sprawom sercowym. Masz adoratora, który już niedługo wykona pierwszy krok.

d15n3fq

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Nie podejmuj działań bez dokładnego planu. Ktoś znajomy popełni taki błąd i będzie tego żałował. Przed Tobą prawdziwe wyzwanie. Będziesz mógł wykazać się przed osobą, na której opinii bardzo Ci zależy. Jeżeli masz wątpliwość odnośnie tego, czy podołasz nowym wyzwaniom, poproś o radę osoby starsze i bardziej doświadczone. Ich wskazówki będą na wagę złota.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Nadarzy się okazja do spotkania z osobą, z którą łączą Cię niewyjaśnione sprawy. Chociaż sytuacja jest trudna, nie unikaj jej. Jeżeli jako pierwszy podejmiesz próbę omówienia trudnego tematu, zyskasz przewagę. Uważaj na ludzi spod znaku skorpiona. To plotkarze, którzy właśnie poszukują sensacji.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Nie utrudniaj sobie sprawy. Zadanie, które Ci powierzono w rzeczywistości nie jest tak skomplikowane, jak myślisz, ale podchodzisz do niego w nieodpowiedni sposób. Jesteś ambitny i lubisz do wszystkiego dochodzić sam, ale czasem dobrze poprosić o radę kogoś, kto ma większe doświadczenie. Pamiętaj, żeby nie odkładać obowiązków na później. Przed Tobą zaskakujący zwrot wydarzeń, który przyniesie duże zmiany.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Dzisiaj wszystkie lwy dosłownie tryskają energią. Nie siedź w domu. Dobrze zrobią Ci spotkania ze znajomymi i czas spędzony na świeżym powietrzu. Złe samopoczucie nareszcie minie, a informacja usłyszana od pewnej osoby sprawi, że nabierzesz chęci do działania. Będziesz nadawać na tych samych falach z osobą spod znaku ryb. Wpadniecie na pewien pomysł, którego realizacja bardzo Was do siebie zbliży.

d15n3fq

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Nie przejmuj się osobą, która powiedziała pod Twoim adresem kilka zgryźliwych uwag. W rzeczywistości sama boryka się z poważnym problemem będącym konsekwencją jej nieodpowiedzialnych działań. Szczęście już niedługo się do Ciebie uśmiechnie. Spodziewaj się przełomu w sprawach zawodowych. Niedawno zdobyte umiejętności przydadzą się bardziej niż przypuszczałeś.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Nie bój się podjąć ryzyka w kontaktach z osobą, na której Ci zależy. Dopóki będziesz mówić prawdę, Twoje działanie nie pociągnie za sobą negatywnych konsekwencji. Niewiedza jest tym, co najbardziej blokuje Cię przed działaniem. Pamiętaj, że nawet najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Sam musisz wykonać kolejny krok, inaczej będziesz tkwić w martwym punkcie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Kluczem do sukcesu okaże się punktualność. Jeśli wykażesz się refleksem, zyskasz cenne informacje, które pozwolą Ci uporać się z pewnym problemem. Niedługo możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Postaraj się rozważnie gospodarować środkami. Masz konkretny cel, na który naprawdę warto odkładać pieniądze.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Nie pozwól, żeby strach przed działaniem odciągnął Cię od sukcesu. Twoje obawy są uzasadnione, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. Przed Tobą pojawi się szansa zdobycia cennej umiejętności. Skorzystaj z niej. Na ambitne osoby czeka nagroda. Wyróżniasz się na tle innych, co będzie Twoim atutem.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Los sprzyja kontaktom rodzinnym. Ostatnio wpadłeś w prawdziwy wir pracy i nie miałeś czasu dla bliskich. Nastąpił odpowiedni moment, żeby to zmienić. Nie czekaj na zaproszenie i sam zaproponuj spotkanie. Bliska osoba boryka się z pewnym problemem, ale krępuje się do niego przyznać. Szczera, dłuższa rozmowa sprawi, że zacznie się otwierać.

d15n3fq

Podziel się opinią

Share
d15n3fq
d15n3fq
Więcej tematów