Trwa ładowanie...
d3oe3sl

Horoskop dzienny na czwartek 2 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na czwartek 2 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na czwartek 2 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na czwartek 2 maja 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d3oe3sl

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dostrzega, że ostatnio wodniki są bardzo zaabsorbowane sprawami zawodowymi. Fakt, że jesteś obowiązkowy to jednak nie powód do zaniedbywania swojego zdrowia. Praca zmęczonego organizmu jest zwykle mniej wydajna, dlatego należy zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Dobrym pomysłem będzie zmiana otoczenia. Zaplanuj urlop lub chociaż dłuższy wyjazd na weekend. Szczególne ukojenie przyniesie czas spędzony na łonie natury, a inspiracja czerpana z nowych miejsc będzie bardziej bardzo przydatna w szukaniu innowacyjnych rozwiązań.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Zgodnie z twoim dziennym horoskopem, powinieneś poświęcić większą uwagę aktualnym wydarzeniom. Ktoś próbuje uświadomić ci, że ciągłe rozpamiętywanie przeszłości wcale nie poprawi twojego samopoczucia, ale i tak krążysz myślami wokół przeszłości. Kiedyś pewna bliska osoba bardzo zraniła twoje uczucia, a przypadkowe wydarzenia ostatnich dni zaczęły ci o tym przypominać. Mimo to postaraj się zwalczyć swoje obawy i nie oceniać innych przez pryzmat dawnej, toksycznej relacji. W twoim otoczeniu przebywa wiele wartościowych, otwartych ludzi. Odtrącając ich, tracisz szanse na wartościowe przyjaźnie.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Jeżeli dasz się sprowokować, stracisz wyjątkową szansę, dlatego trzymaj nerwy na wodzy. Nie ulegaj osobom, które będę próbować wciągnąć cię w swoje konflikty. Masz wystarczająco dużo własnych problemów, na których powinieneś się skoncentrować. Pamiętaj, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, a już niedługo na horyzoncie dostrzeżesz atrakcyjną ofertę. Jeżeli będziesz skoncentrowany i wykażesz się refleksem, masz szansę sporo zyskać.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop ostrzega przed odkładaniem istotnych spraw na ostatnią chwilę. Nadchodzi okres pełen wyzwań. W twoim życiu pojawi się zamieszanie, będziesz aktywny i zmuszony do wykonywania kilku rzeczy naraz. Miłe towarzystwo sprawi jednak, że wyzwania nie będą dla ciebie przykrym obowiązkiem, ale okazją do samorealizacji. Gwiazdy obdarzyły byki szczególną kreatywnością, która umiejętnie wykorzystana, pozwoli zaimponować wpływowej osobie, na której opinii szczególnie ci zależy.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Przez przykre doświadczenia z przeszłości jesteś bardzo ostrożny w relacjach z nowymi ludźmi i uważnie dobierasz najdrobniejsze słowo. Według horoskopu wcale nie musisz być tak zachowawczy. Jesteś pomysłowy, masz dużo do powiedzenia i wyróżniasz się na tle innych pod względem liczby zainteresowań. Już niedługo wkroczysz w nowe towarzystwo. Nadarzy się okazja do nawiązania wartościowych znajomości, dlatego nie bój się przejąć inicjatywy i śmiało zacznij rozmowę. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a dzięki takiemu podejściu zostaniesz odebrany jako osoba otwarta i sympatyczna.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Stabilizacja życiowa jest dla ciebie bardzo ważna, dlatego boisz się wprowadzania w życie dużych zmian niosących ze sobą jakiekolwiek ryzyko. Nie ma jednak sensu tkwić w sytuacji, która nie oferuje ci żadnych perspektyw do dalszego rozwoju osobistego. Twój horoskop radzi wnikliwie przeanalizować dotychczasowe postępowanie i ocenić, które z twoich działań niosły ze sobą najwięcej trudu, a przy tym najmniej korzyści. Raki są bardzo pracowite, co często wykorzystują osoby trzecie. Zawalcz o swoje i nie pozwól, aby inni zbierali komplementy za twoje pomysły i osiągnięcia.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Zauważyłeś, że wiele osób w twoim otoczeniu ma zupełnie inny priorytety, zainteresowania i system wartości. Horoskop podpowiada jednak, żebyś nie uległ presji otoczenia i pod żadnym pozorem nie próbował dopasować się do innych. Takie podejście dotyczy także spraw sercowych. Masz wokół siebie wielu adoratorów, ale żaden nie zainteresował cię na tyle, byś zechciał wejść z nim w bliższą relację. Jeżeli będziesz asertywny i skupiony na realizacji własnych celów, los wkrótce się do ciebie uśmiechnie. Najważniejsze, że wiesz, czego chcesz i masz w głowie konkretny plan działania.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Twój horoskop dzienny przypomina, żebyś w pędzie za marzeniami, nie zapominał o osobach, które są dla ciebie ważne. Członek rodziny przechodzi wyjątkowo trudny okres i chociaż otwarcie tego nie przyznał, bardzo potrzebuje twojego wsparcia. Wydarzenia ostatnich dni bardzo zaniżyły jego poczucie własnej wartości, skutecznie odbierając chęci do działania. Najwyższy czas, żebyś odwdzięczył się za pomoc, którą ci niegdyś okazał. Poświęć mu czas i razem poszukajcie wyjścia z trudnej sytuacji.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Wreszcie możesz oczekiwać przełomu w sprawie, która od dłuższego czasu spędzała ci sen z powiek. Horoskop zapewnia, że twoje obawy były bezpodstawne i trudna sytuacja nareszcie się ustabilizuje. Zyskasz również więcej wolnego czasu, który warto poświęcić na odnowienie relacji ze znajomymi, dla których wcześniej nie miałeś czasu. Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj spotkanie towarzyskie. Pewna osoba chce ci przekazać dobrą wiadomość, która dodatkowo poprawi twój nastrój.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Horoskop dzienny przypomina, że pośpiech nie sprzyja podejmowaniu dobrych decyzji. Niektóre sprawy wymagają głębszej analizy i zasięgnięcia rady bardziej doświadczonych osób. Odnosisz wrażenie, że inni wywierają na tobie coraz większą presję. W rzeczywistości mają dobre zamiary, ale zwyczajnie nie rozumieją twoich uczuć i motywacji. Wytłumacz im, że czasem warto zaczekać na najatrakcyjniejszą ofertę. Jeżeli zdecydujesz się na najłatwiej dostępne rozwiązania, wkrótce możesz tego żałować. Bądź asertywny i postaw na swoim. Twój upór się opłaci.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Dzisiaj strzelce są wyjątkowo drażliwe i skłonne do nagłych wybuchów emocji. Mniej na uwadze, że znacznie wolnej będziesz przyswajał wiedzę, dlatego w najbliższym czasie ogranicz naukę nowych rzeczy i wstrzymaj się od stosowania innowacyjnych metod w pracy. Szczęście zacznie dopisywać ci za to w sprawach miłosnych. Horoskop zapowiada, że w najmniej spodziewanym momencie spotka cię zaskakująca sytuacja. Niespodziewanie twoją uwagę zwróci osoba, która jeszcze niedawno była ci obojętna.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) To twój szczęśliwy dzień. Według horoskopu koziorożce zostaną obdarzone wyjątkową kreatywnością. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu znajdziesz niestandardowe rozwiązanie problemu, z którym od dłuższego czasu nie mogłeś sobie poradzić. Twój umysł jest teraz wyjątkowo otwarty, dlatego nie wykorzystuj wszelkie okazje do nauki nowych rzeczy. To dobry moment na rozwój umiejętności językowych i podjęcie wszelkich kursów poszerzających kompetencje zawodowe.

d3oe3sl

Podziel się opinią

Share

d3oe3sl

d3oe3sl
Więcej tematów