Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek 17 stycznia 2019

Horoskop dzienny na czwartek 17 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na czwartek 17 stycznia 2019
Źródło: iStock.com
d15h0vw

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Zamiast zazdrościć komuś sukcesu, skup się na własnych poczynaniach. Twoje umiejętności wcale nie są mniejsze, brakuje Ci tylko samozaparcia. Inspiracji szukaj w swoim najbliższym otoczeniu i nie bój się pytać o rady osoby, którym udało się osiągnąć zamierzony cel. Uważaj na ludzi spod znaku koziorożca. Ostatnio są szczególnie rządni zabawy i będą usiłować odciągnąć Cię od ważnych spraw.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Pewna wizyta okaże się bardziej zaskakująca, niż przypuszczałeś. Poczułeś silniejszą więź z pewną osobą. Choć wcześniej trzymała Cię na dystans, masz wrażenie, że zaczynacie nadawać na tych samych falach. Pamiętaj jednak, że chociaż zaufanie zdobywa się stopniowo, bardzo łatwo momentalnie je stracić. Pod żadnym pozorem nie wyjawiaj nikomu cudzych tajemnic, bo będzie tego żałować.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Los sprzyja sprawom sercowym. Zmiany, które ostatnio zacząłeś wprowadzać do swojego życia wyjdą Ci na dobre i pozwolą przyciągnąć adoratorów. Pamiętaj jednak, by nie ulegać zbyt szybko miłosnym uniesieniom. W tym okresie barany potrzebują przede wszystkim oparcia i stałej relacji. Nie działaj pochopnie, dopóki nie będziesz przekonany, że możesz komuś zaufać.

d15h0vw

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Dziś wszystkim bykom będzie dopisywać wyjątkowe szczęście. Wykorzystaj dobrą passę i nie obawiaj się wykonywania czynności, które zazwyczaj sprawiają Ci trudność. Bardzo szybko podołasz swoim obowiązkom, ale nie zwalniaj tempa. Przed Tobą okazja do rozwoju kariery zawodowej. Bądź skupiony i przejmij inicjatywę, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Przestań cały czas narzekać. Zwróć uwagę na przykre sytuacje, które przytrafiają się innym osobom w Twoim otoczeniu i wyciągnij z tego sensowne wnioski. Los sprzyja kontaktom rodzinnym. Przez ostatnie wydarzenia nie miałeś zbyt wiele czasu dla swoich najbliższych, ale wreszcie pojawi się okazja, żeby to zmienić. Szczera rozmowa przyniesie dużo dobrego.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Po napiętym okresie nareszcie przyjdzie czas na chwilę wytchnienia. Wykorzystaj go na relaks w domowym zaciszu. To dobry moment na jogę i medytację. Musisz przemyśleć kilka spraw, a przy tym nie sugerować się radami innych. Niedługo na horyzoncie pojawi się problem, któremu czoła będziesz mógł stawić tylko w pojedynkę.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Uważaj, w Twoim otoczeniu jest zazdrosna osoba, która dąży po trupach do celu. Nie będzie miała żadnych oporów, żeby wykorzystywać Twoje pomysły. W głębi duszy zdajesz sobie sprawę z jej podejścia do innych, ale nie dopuszczasz do siebie tej myśli. Bądź asertywny i nie rób niczego wbrew sobie. Powinieneś bardziej rozważnie dobierać osoby, którymi się otaczasz. Czasem najbardziej wartościowe najtrudniej dostrzec, a wiedz, że przy Tobie jest ich niemało.

d15h0vw

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Twoje starania nie poszły na marne i w najbliższej przyszłości możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Los sprzyja nauce, a Twój umysł jest teraz bardzo otwarty na przyjmowanie nowej wiedzy. Jeżeli przyjmiesz odpowiednią strategię, możesz zyskać więcej niż myślisz. Nie pozwól jednak, żeby przyziemne rozrywki odciągnęły Cię od drogi do celu, bo później będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Usłyszysz zaskakującą wiadomość przez którą zmienisz tok myślenia. Bądź czujny i nie daj się wciągnąć w cudze konflikty, które sprowadziłyby na Ciebie same problemy. Niedługo możesz oczekiwać przełomu w sprawach zawodowych. Wykorzystaj wszystkie okazje, które pomogłyby Ci podwyższyć kwalifikacje zawodowe. Otwórz się na sugestie lepiej doświadczonych osób. Ich rady będą na wagę złota.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Bliska osoba boryka się z pewnym problemem i potrzebuje Twojej rady. Fakt, że o nią poprosi powinien dać Ci do myślenia. Inne osoby postrzegają Cię jako pewien autorytet. Taka reputacja może pomóc w wielu sytuacjach. Otwórz się na spotkania towarzyskie lub sam jakieś zainicjuj. Sprzyjająca okazja pozwoli na wprowadzenie w życie pomysłu, który wcześniej był niemożliwy. Odkryj swoje zdolności przywódcze i nie bój się stanąć na pozycji lidera.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Do Twojego życia małymi krokami zaczyna wkradać się rutyna. Zareaguj i otwórz się na zmiany. Dobrze Ci robi zarówno nowe hobby, jak i dalsze wyjazdy. Znudzony umysł gorzej pracuje, a niedługo będziesz musiał wykazać się kreatywnością. Próbowanie nowych rzeczy może przynieść dużo pozytywów. Niedługo się o tym przekonasz.

d15h0vw

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Najbliższy czas nie sprzyja dużym wydatkom. Ostatnio żyłeś ponad stan i najwyższy moment, żebyś zacisnął pasa. Masz jasno określony cel, ale do jego osiągnięcia potrzebujesz pieniędzy. Żyj bardziej oszczędnie i ułóż sobie jasno określony plan działania. Jeżeli obecne stanowisko pracy nie sprawia Ci satysfakcji, może warto zastanowić się nad jego zmianą? Nie ukrywaj swoich rozważań przed przyjaciółmi. Udzielą Ci bardzo dobrych wskazówek.

d15h0vw

Podziel się opinią

Share
d15h0vw
d15h0vw
Więcej tematów