Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na czwartek 13 grudnia 2018 roku

Horoskop dzienny na czwartek 13 grudnia 2018 roku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na czwartek 13 grudnia 2018 roku
Źródło: iStock.com
d2hnwyq

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Czeka Cię dużo pracy w związku z podjętą decyzją. Ryzyko może się opłacić pod warunkiem, że będziesz trzymać rękę na pulsie. To nie jest dobry moment na rozrywki i dalekie wyjazdy. Możesz osiągnąć sukces pod warunkiem, iż będziesz zdyscyplinowany. Raz zaryzykowałeś, ale teraz nie działaj pochopnie tylko czekaj na rozwój wydarzeń.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Zamiast się oszukiwać i stale szukać wymówek, zaakceptuj prawdę. Sytuacja uległa diametralnej zmianie. Nic nie trwa wiecznie i najwyższy czas otworzyć się na nowości. Nie obawiaj się zmian, wyjdą Ci na dobre. Pamiętaj, że dobre nastawienie może odgrywać kluczową rolę. Im szybciej odnajdziesz się w zaistniałej sytuacji, tym lepiej na tym wyjdziesz.

d2hnwyq

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) To nie jest dobry moment na podejmowanie kluczowych decyzji. Dziś wszystkie barany są rozkojarzone i mogą mieć problem ze skupieniem. W takiej sytuacji zdecydowanie łatwiej o popełnienie błędu. Dwukrotnie sprawdzaj każdy mail przed wysłaniem i dokument przed podpisaniem. Nie bierz też na swoje barki nadprogramowych zajęć. Nie wyszedłbyś na tym najlepiej.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Spodziewaj się miłej niespodzianki. Właśnie wkraczasz w szczęśliwy etap, który przyniesie ze sobą dużo pozytywnych zmian. Otworzy się przed Tobą wiele możliwości. Nie pozwól, żeby omijały Cię okazje do samorozwoju. Gdy przyjdzie czas, żebyś wykazał się w sprawach zawodowych, nowe umiejętności będą Twoim największym atutem.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Burzliwy okres wreszcie się skończył, ale przed Tobą kolejne wyzwania. Rozwiniesz nowe umiejętności, które podwyższą Twoje kompetencje. To dobry moment na rozwinięcie kariery zawodowej. Nie bój się podejmować nowych wyzwań, nawet jeżeli będziesz musiał wyjść ze swojej strefy komfortu.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Konflikt wisi w powietrzu. Do napięć dojdzie z członkiem rodziny. Nie zgodzicie się w kwestii pomysłu na życie. Miej jednak na względzie, że gwałtowna reakcja jest spowodowana troską. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, ale zdobądź na spokojną rozmowę. Pamiętaj jednak, żeby nie zwalniać tempa w kwestiach zawodowych. Sukcesy będą najlepszym argumentem na udowodnienie racji.

d2hnwyq

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Pęd za karierą może nieść ze sobą pozytywne korzyści finansowe. Nie jest to jednak wystarczający powód do zaniedbywania swojego zdrowia. Dwie dodatkowe godziny snu dodadzą siły wyczerpanemu organizmowi. Zadbaj również o lepszą dietę i zacznij spożywać posiłki o regularnych porach. Nie powinieneś też zapominać o profilaktycznych badaniach. Zdrowie jest tylko jedno i jeżeli nie wprowadzisz stosownych zmian, wkrótce odczujesz dotkliwe skutki zaniedbań.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Musisz być bardziej asertywny. Zbyt często godzisz się na coś, czego w rzeczywistości nie chcesz. Jeżeli nie zmienisz podejścia ludzi, niedługo zaczną Cię wykorzystywać. Nie wykonuj pracy za innych, jeśli czujesz, że tego nie docenią. Niedługo los zweryfikuje, kto z Twoich znajomych naprawdę zasługuje na miano przyjaciela.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Choć usilnie odpychasz tę myśli, w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, do kogo czujesz coś więcej. Zastanów się, co konkretnie blokuje Cię przed zrobieniem pierwszego kroku. Jeżeli nawet nie spróbowałeś, może nie warto spisywać tej relacji na straty? Dobrej rady udzieli Ci ktoś spod znaku panny lub lwa. Mają większe doświadczenie w sprawach sercowych.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Dzisiaj Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Osoba, której zachowanie zwykle Cię drażni będzie miała gorszy dzień. Napięta sytuacja może przełożyć się na wykonywane przez Was wspólnie obowiązki. Postaraj się załagodzić atmosferę. To najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie chcesz, by konflikty wzięły udział nad pracą.

d2hnwyq

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Masz postanowienie, którego powinieneś się trzymać. Nie pozwól, żeby inne sprawy odwracały Twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne. W Twoim otoczeniu jest żywiołowa osoba, która bardzo Cię rozprasza. Nie ma niczego złego w tym, że darzysz ją sympatią. Bądź jednak asertywny i skup się na realizacji celów, jakie przed sobą postawiłeś.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Ten dzień będzie zaskakujący i pełen niespodzianek. Nawiążesz znajomość z osobą o niebanalnej osobowości. W pracy udzieli Ci pomocy ktoś młodszy, o mniejszym doświadczeniu, ale szerszej wiedzy w konkretnym zakresie. Wieczorem wszystko będzie odciągać Cię od relaksu przy filmie, ale nie ignoruj otrzymanych wiadomości. Dokładnie analizuj to, co mówią inni. Niuanse okażą się naprawdę ważne.

d2hnwyq

Podziel się opinią

Share
d2hnwyq
d2hnwyq
Więcej tematów