Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 13.09.2018 (czwartek)

Horoskop dzienny – 13.09.2018 (czwartek). Zobacz, co Cię czeka

Share
Horoskop dzienny  – 13.09.2018 (czwartek)
Źródło: iStock.com
d4jan41

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Dziś wszystkie wodniki będą roztargnione i zdenerwowane. Staraj się trzymać nerwy na wodzy i uniknąć konfliktów. Sprzeczka w pracy znacząco przełożyłaby się na Twoje wyniki. Nie pozwól, żeby w taki sposób stracić szansę awansu.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) To dobry moment, żeby zacząć trudną rozmowę, którą wcześniej odkładałeś. Dalsze odwlekanie nie przyniesie ze sobą niczego dobrego. Najwyższy czas, żeby spojrzeć prawdzie w oczy. Nie możesz w nieskończoność dusić w sobie tak silnych emocji.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Poznasz nową osobę, która zmieni Twój tok myślenia i otworzy oczy na pewne kwestie. Dzięki niej nabierzesz dystansu. Nie możesz być ciągle tak ostrożnych i zachowawczy. Odrobiona swobody sprawi, że wynik Twojej pracy będzie bardziej kreatywny.

d4jan41

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Stawiasz dobro innych na pierwszym miejscu, przez co zaniedbujesz własne potrzeby. Nie możesz się tak poświęcać! To idealny moment, żeby wreszcie zrobić coś dla siebie. Jeżeli nie przystopujesz praca ponad miarę odbije się na Twoim zdrowiu.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Ten dzień sprzyja wszelkim pracom twórczym. Inspiracje będziesz czerpać z otoczenia. To również dobry okres na obcowanie z naturą. Nie siedź bezczynnie, ale przystąp do działania. Głowę masz pełną świetnych pomysłów.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Podoba Ci się ktoś, kto na pierwszy rzut oka nie zwraca na Ciebie uwagi. Wobec niego zachowuj się normalnie. To skryta, specyficzna osoba, której nie możesz się narzucać. Bądź sobą, a nawet jeżeli relacja nie pogłębi się tak, jakbyś chciał, zyskasz nowego przyjaciela.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Masz w sobie skrywane pokłady energii, które wreszcie się uaktywnią. Będziesz żyć na bardzo wysokich obrotach, ale obecny stan rzeczy przyniesie Ci satysfakcję. Uwierz we własne pomysły i nie bój się przekonywać do nich innych. Jeżeli będziesz konsekwentny osiągniesz cel,

d4jan41

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Fala drobnych, przykrych sytuacji skumulowała się skutecznie obniżając Twoją samoocenę. Nie załamuj się i zacznij walczyć o swoje. Każdy ma prawo to błędu, a Ty jesteś wobec siebie zbyt krytyczny. Zamiast rozpamiętywać błędy, pomyśl nad szukaniem nowych rozwiązań.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Zyskasz coś, co wzbudzi zazdrość innych ludzi. Nie słuchaj plotek i w żadnym razie nie daj się wykorzystać. Uważaj na osoby spod znaków skorpiona i panny, nie mają wobec Ciebie zbyt dobrych zamiarów. Pełnym zaufaniem możesz darzyć członków rodziny.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Czekają Cię przyjemne niespodzianki. Wysiłek zaowocuje i to zdecydowanie bardziej, niż zakładałeś. Pamiętaj jednak, żeby nie osiąść na laurach. Realizuj obrany wcześniej cel. Przed Tobą nowe możliwości, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Ogrom włożonej pracy nareszcie się opłaci. Członkowie rodziny będą z Ciebie dumni i uzyskasz wielkie wsparcie. Los sprzyja również sprawom miłosnym. Nie bój się zaczął pierwszy rozmowy z kimś, kto już dawno wpadł Ci w oko. Masz niebanalny charakter, który przyciąga jak magnes.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Ktoś z Twoich bliskich przeżywa trudny okres. Zamiast skupiać się na sobie poświęć ten czasu najbliższym. Problem dotyczy spraw uczuciowych. Spędźcie razem więcej czasu, a bardzo się zbliżycie. W przyszłości ta osoba odwdzięczy się pomagając Ci w trudnym zadaniu związanym z pracą.

d4jan41

Podziel się opinią

Share
d4jan41
d4jan41
Więcej tematów