Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny - 12 październik 2018 (piątek)

Horoskop dzienny - 12 październik 2018 (piątek). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Share
Horoskop dzienny - 12 październik 2018 (piątek)
Źródło: iStock.com
d2ulzf5

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Staniesz w obliczu dylematu. Obie opcje są dla Ciebie korzystne, ale wiążą się z pewnymi wyrzeczeniami. W zależności od podjętych kroków, będziesz musiał na jakiś czas zrezygnować z życia towarzyskiego lub szybkiego rozwoju kariery. Jeżeli rzucisz się w wir pracy możesz szybko się wzbogacić. Stracisz jednak szansę na rozwój nowej znajomości.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Bliska osoba zacznie borykać się z problemami sercowymi. Nie możesz zostawić jej w tak ważnym momencie. Twoje wsparcie będzie na wagę złota. Uważaj, żeby postępować ostrożnie. To osoba wrażliwa i skryta. Jeżeli będziesz cierpliwy zdradzi Ci informacje, przez którą zupełnie zmienisz zdanie na temat Waszego znajomego…

d2ulzf5

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Tego dnia bliźnięta są zniecierpliwione i rozdrażnione. To nie jest dobry moment na wykonywanie precyzyjnych czynności. Powstrzymaj się również od działań, które mogą spotęgować Twój stres. Wolną chwilę poświęć na wyciszenie. Relaks i medytacja przywrócą Ci spokój ducha.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Wcielisz w życie plan, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Swoją zaradnością i pomysłowością zaimponujesz innym. Uważaj jednak, żeby zadowolenie z sukcesu nie powstrzymało Cię przed dalszym działaniem. To dobry moment na samorozwój. Korzystaj z dobrej passy!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) W tym okresie koziorożce są bardziej wrażliwe i nostalgiczne. Taki nastrój nie sprzyja rozwojowi spraw sercowych. Nie spiesz się i nie działach pochopnie. W obecnym stanie możesz błędnie ocenić sytuacje. Nie skreślaj wartościowych znajomości dla kaprysu. W Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto zyska przy głębszy poznaniu.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Zaufaj najbliższym, dobrze Ci radzą. Choć zwykle twardo trzymasz się własnych racji, dobrze być otwartym na sugestie innych. Zmiany pozwolą Ci nabrać dystansu i spojrzeć na życiowe dylematy z innej perspektywy. Niedługo w Twoim życiu pojawią się również nowi znajomi, chętni zarazić Cię swoimi pasjami. Nie bój się próbować nowych rzeczy. Wyjdą Ci na dobre.

d2ulzf5

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Jeszcze nie odpocząłeś po ostatnich wyzwaniach, a los już szykuje dla Ciebie kolejne. Odnowisz kontakty ze starymi znajomymi i usłyszysz kilka zaskakujących wiadomości. Nie obawiaj się, wszystkie będą pozytywne. Uważaj jednak na osoby spod znaków koziorożca i strzelca. Bardzo zazdroszczą Ci sukcesów.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Pojawi się problem, z którym w pojedynkę nie dasz rady sobie poradzić. Nie zmuszaj się do szukania rozwiązań, w dziedzinie na której się nie znasz. Najlepiej będzie jeżeli zwrócisz się do osób starszych i bardziej doświadczonych. Zamiast zaprzątać sobie głowę rzeczami, na które sam nie masz wpływu, staraj się zapobiegać przyszłym konfliktom.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-22.08) Czeka Cię bardzo pracowity dzień. Pamiętaj, żeby zachować zimną krew i nie spieszyć się podczas wykonywania obowiązków. Dwukrotnie czytaj każdy podpisany dokument. Lepiej zrobić mniej, a dokładniej niż dużo, by później tłumaczyć się z licznym pomyłek. Przełożony doceni Twoją szczerość.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Przestań obwiniać się za rzeczy, na które nie masz wpływu. Nie cofniesz czasu, a rozpamiętywanie przeszłości nie przyniesie niczego dobrego. Zamiast wspominać dawne relacje, wyjdź do ludzi. W Twoim otoczeniu znajdują się osoby, które bardzo chcą poznać Cię bliżej. Wykaż się inicjatywą, a nie pożałujesz.

d2ulzf5

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Dzień zacznie się nadzwyczaj spokojnie. Będziesz mieć czas na uporanie się z zadaniami, które wcześniej odkładałeś na później. Przełom nastąpi wieczorem, gdy ktoś ze znajomych zaproponuje Ci spontaniczne spotkanie. Nie odmawiaj, a spotka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-20.05) To dobry moment zarówno na dalekie podróże, jak i mniejsze wyjazdy. Nie siedź w domu i zmień otoczenie. Powoli dopada Cię monotonia, która odbiera siły do działania. Wyjdź jej naprzeciw. Doskonałymi towarzyszami okażą się osoby spod znaku raka i bliźniąt. Będziecie nadawać na tych samych falach.

d2ulzf5

Podziel się opinią

Share
d2ulzf5
d2ulzf5
Więcej tematów