Trwa ładowanie...

Hojny minister Jan Szyszko. Zniżki na lifting twarzy czy korektę piersi dla pracowników

Lifting twarzy, korekta nosa, uszu, piersi, plastyka brzucha oraz powiek nie należą do tanich zabiegów. Najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę sam minister środowiska Jan Szyszko. Urzędnicy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mają bowiem otrzymać na nie zniżki.

Share
Hojny minister Jan Szyszko. Zniżki na lifting twarzy czy korektę piersi dla pracowników
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Kuba Atys
d1gbnq0

Wygląda na to, że minister Jan Szyszko potrafi docenić pracowników i rozumie ich potrzeby. Podległy mu Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej miał rozpisać przetarg na 4 mln zł, na którym mieliby skorzystać właśnie urzędnicy. To nie byle co. Mają otrzymać bowiem zniżki na... zabiegi chirurgii plastycznej.

O sprawie donosi "Super Express". Przetarg rozpisany przez Fundusz dotyczy pakietów zdrowotnych dla pracowników. Wśród "świadczeń usług zdrowotnych" ma znajdować się też tak zwana chirurgia jednego dnia.

Dlaczego w dokumencie jest zapis o zniżkach dla urzędników na usługi dotyczące chirurgii plastycznej.? Rzeczniczka ministerstwa pozostawiła dziennik bez odpowiedzi.

Zobacz też: Zaprzysiężenie Jana Szyszki

To nie pierwszy raz, kiedy Szyszko daje powód, by nazwać go dobrym pracodwcą. Przypomnijmy, że wcześniej według doniesień dziennika szef MŚ chciał wysłać pracowników podległego mu NFOŚiGW do Wielkiej Brytanii, gdzie mieli "intensywnie doskonalić umiejętności językowe".

d1gbnq0

Komu imponuje Szyszko?

Nazwisko obecnego ministra środowiska jest wymieniane w kontekście rekonstrukcji rządu. Nie wiadomo, jaka będzie decyzja, ale szef resortu na pewno ma swój elektorat.

Można domyślać się, że Szyszko mógłby liczyć na okazanie wdzięczności przez sporą liczbę urzędników Funduszu w postaci głosu w wyborach. Zniżki zapisane w przetargu mają dotyczyć bowiem nie tylko członków zarządu, ale też szeregowych pracowników.

Jest jednak między nimiróżnica. 10-procentowa zniżka miałaby przysługiwać zwykłym pracownikom. Na 30 proc. rabatu mogłoby liczyć z kolei pięciu przedstawicieli zarządu.

Źródło: "Super Express"

d1gbnq0

Podziel się opinią

Share
d1gbnq0
d1gbnq0
Więcej tematów