Trwa ładowanie...
ycipk-14eh48
ycipk-14eh48
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Hamas chce zawieszenia broni z Izraelem

Palestyński rząd Hamasu chce
zawieszenia broni z Izraelem i wyraził chęć przeprowadzenia rozmów
ze zbrojnymi ugrupowaniami w Strefie Gazy, mających nakłonić je do
zaprzestania ostrzału terytoriów żydowskich - powiedział rzecznik Hamasu Ghazi Hamad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-14eh48

Jesteśmy zainteresowani zawieszeniem broni w każdym miejscu. Chcemy zakończenia wszystkich operacji, jeśli strona izraelska jest tym zainteresowana - oświadczył Hamad na falach izraelskiego radia. Podkreślił jednak, że to Izrael musi zrobić pierwszy krok.

Hamas przerwał trwający od 16 miesięcy rozejm z Izraelem, a bojówki organizacji natychmiast rozpoczęły ostrzał rakietowy terenów izraelskich ze Strefy Gazy.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-14eh48

ycipk-14eh48
ycipk-14eh48
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów