Trwa ładowanie...
26-12-2014 10:45

Gwiazdor Jackie Chan przeprasza za syna zatrzymanego za narkotyki

Twarz antynarkotykowej kampanii w Chinach przeprasza za syna, aresztowanego za używanie narkotyków. Gwiazdor filmów kung-fu Jackie Chan stara odbudować się swoją reputację, którą nadszarpnęło zatrzymanie jego syna za posiadanie marihuany.

Gwiazdor Jackie Chan przeprasza za syna zatrzymanego za narkotykiŹródło: AFP, fot: Alex Ogle
d2mvbv5
d2mvbv5

32-letni aktor i piosenkarz Jaycee Chan został aresztowany w tym roku w Pekinie po tym, jak podczas policyjnej operacji test na obecność marihuany w jego organizmie okazał się pozytywny.

Policja poinformowała, że podczas przeszukania domu młodego gwiazdora odnaleziono też 100 gramów narkotyku. Sprawę szeroko opisywały chińskie i hongkońskie media, bowiem ojciec Jaycee Chana, Jackie Chan, to jeden z największych chińskich celebrytów, a także twarz antynarkotykowej kampanii.

W wywiadzie opublikowanym przez chińską agencję prasową Xinhua Jackie Chan publicznie kaja się za syna. Mówi, że jest zawstydzony sytuacją i ma nadzieję, że jego syn w przyszłości sam zaangażuje się w kampanię antynarkotykową.

Tymczasem jak zauważają media, Jaycee Chana czeka formalny proces sądowy. 100 gramów marihuany może zostać zakwalifikowane jako znaczna ilość narkotyku, za co w Państwie Środka grozi kara śmierci.

d2mvbv5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mvbv5
Więcej tematów