Trwa ładowanie...

Gwiazda TVP idzie do wojska. Kossakowski ma ambitne plany

Kontrowersyjny dziennikarz TVP Ziemowit Kossakowski pochwalił się na Twitterze swoimi planami. Opublikował zdjęcie książeczki wojskowej i zdradził, że teraz zamierza wstąpić do Wojsk Obrony Terytorialnej.
Share
Kossakowski zasłynął przede wszystkim z nierzetelnego materiału o lekarzach
Kossakowski zasłynął przede wszystkim z nierzetelnego materiału o lekarzachŹródło: Facebook.com, Fot: Ziemowit Kossakowski
d3nw97v

Do tej pory Kossakowski zasłynął przede wszystkim z nierzetelnego materiału na temat lekarzy rezydentów. Autor wytknął części strajkujących medyków, że narzekają na niskie zarobki, ale stać ich na egzotyczne podróże.

Tekst wywołał oburzenie w mediach. Kossakowski został zawieszony, a sprawą zajęła się Komisja Etyki TVP, która stwierdziła, że dziennikarz złamał zasady etyki obowiązujące w TVP.

Teraz młody dziennikarz znalazł nowy pomysł na siebie. Kossakowski postanowił zaciągnąć się do Wojsk Obrony Terytorialnej i w ten sposób przyczynić się do budowania silnej i bezpiecznej Polski.

Pomysł Ziemowita skomentował Mirosław Różański. Generał broni Wojska Polskiego stwierdził, że to będzie kwintesencja WOT. Na reakcje internautów też nie trzeba było czekać.

d3nw97v

Podziel się opinią

Share
d3nw97v
d3nw97v
Więcej tematów