ycipk-17ozmi

Gubałówka. Incydent z udziałem krowy. Zraniła 9-latkę

Groźne zdarzenie na Gubałówce. W środę przed godz. 17 spacerująca z rodzicami 9-letnia dziewczynka podeszła zbyt blisko pasącej się na zboczu krasuli. Zwierzę gwałtownym ruchem ugodziło rogiem dziecko. Rannej trzeba było udzielić pierwszej pomocy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do wypadku doszło w pobliżu popularnego deptaku w Zakopanem
Do wypadku doszło w pobliżu popularnego deptaku w Zakopanem (Małopolska Policja)
ycipk-17ozmi

Niepozorna rodzinna wycieczka mogła przerodzić się w tragedię. Wszystko przez lekkomyślnych rodziców, którzy chcieli pokazać swojej córce z bliska pasące się nieopodal krowy.

Jak ustalili policjanci z powiatowej komendy w Zakopanem, uwiązane łańcuchem zwierzę pasło się na terenie prywatnym. Do bolesnego zranienia dziewczynki doszło w momencie, gdy zaskoczona tą wizytą krowa gwałtownie podniosła łeb. To właśnie wtedy 9-latka została ugodzona rogiem w głowę. Zrozpaczeni rodzice wezwali pomoc.

"Jako pierwsi na miejsce przebyli policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy wraz z mężczyzną, który okazał się lekarzem przebywającym na urlopie udzielali pierwszej pomocy rannemu dziecku" - informuje asp. szt. Roman Wieczorek, oficer prasowy KPP w Zakopanem.

ycipk-17ozmi

Następnie dziewczynka została zabrana przez załogę karetki pogotowia do zakopiańskiego szpitala. Opiekunowie 9-latki przyznali funkcjonariuszom, że ich zachowanie było nieodpowiedzialnie. Policja wciąż ustala okoliczności wypadku.

Źródło: KPP w Zakopanem

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-17ozmi

ycipk-17ozmi
ycipk-17ozmi