Trwa ładowanie...
d17q6oc
TOK FM

Grzegorz Schetyna: to wielkie zagrożenie dla Platformy Obywatelskiej

- Jestem zaskoczony, że tak bardzo zmienił się opis sytuacji posmoleńskiej. To jest dla mnie szok, że dla zlikwidowania konkurencji po prawej stronie politycznej ważne sprawy są położone na politycznym ołtarzu - powiedział w TOK FM Grzegorz Schetyna. Pytany, czy dopuszcza myśl, że PiS może wrócić do władzy dzięki ostrej retoryce stwierdził, że to "wielkie zagrożenie i wyzwanie dla PO".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk
Donald Tusk (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d17q6oc

Zdaniem Schetyny, najlepszą odpowiedzą na na absurdalne ataki PiS-u powinna być odpowiedź prokuratury wojskowej, która prowadzi postępowanie i dysponuje raportem".

Pytany, czy dopuszcza myśl, że PiS może wrócić do władzy dzięki ostrej retoryce stwierdził, że "na pewno mają taki cel i będą do niego cynicznie dążyć". - W 2005 roku, kiedy PiS miał ponad 26% wyniku wyborczego, stworzył większościowy rząd. Stało się to przy niskiej frekwencji politycznej. Ta retoryka ma służyć także temu, żeby duża część ludzi odwracała się od takiej polityki. To jest wielkie zagrożenie i wyzwanie dla Platformy Obywatelskiej - przyznał Grzegorz Schetyna.

d17q6oc

Podziel się opinią

Share

d17q6oc

d17q6oc
Więcej tematów