Trwa ładowanie...
grzegorz schetyna

Grzegorz Schetyna pokazał swoje zdjęcie z sylwestra 1986 r. Nadal lubi się bawić

Przez ponad 30 lat przewodniczący PO bardzo się zmienił, ale charakterystyczny uśmiech jest taki sam. Podobno nie tylko to się nie zmieniło.

Share
Grzegorz Schetyna pokazał swoje zdjęcie z sylwestra 1986 r. Nadal lubi się bawić
Źródło: WP.PL
d37n886

"W trudnych czasach też trzeba się uśmiechać i wierzyć w zwycięstwo. Takiej samej wiary i uśmiechu życzę w 2018 roku. Przecież historia lubi się powtarzać..." – napisał w sylwestra Grzegorz Schetyna.

Fakt24 postanowił podpytać, czy od tamtego czasu lider PO nie stracił chęci do imprezowania. Jeden z jego wrocławskich kolegów przyznaje anonimowo, że potrafi dużo wypić. Jak podaje portal, Grzegorz Schetyna wcześniej pił przede wszystkim wódkę, po 1989 r. polubił whisky, a Donald Tusk miał sprawić, że zagustował też w winach.

d37n886

Podobno Grzegorz Schetyna po alkoholu lubi zaczepiać kolegów. Fakt24 podaje, że potrafi pstryknąć w ucho i poklepać po czole. Jednak to nie wszystkim odpowiada. Z tego powodu, kilka lat temu, miało dojść do spięcia z partyjnym kolegą Sławomirem Nitrasem. W rozmowie z portalem jeden z wrocławskich polityków zdradza też, że z Grzegorzem Schetyną na takich spotkaniach jest wesoło.

Zobacz też: Grzegorz Schetyna w "Kto nami rządzi?". Zdradza, jak wygląda i czym jest jego słynna "pieczara" i komu kibucuje

d37n886

Podziel się opinią

Share
d37n886
d37n886
Więcej tematów