Trwa ładowanie...
dyf8p71
dyf8p71

Grzegorz Schetyna: PO musi inicjować debatę, bo przegramy wybory i zostawimy Polskę Kaczyńskiemu

- KOD spotyka się raz na miesiąc, przy chłodnej aurze podskakuje, krzyczy i rozjeżdża się do domu. Sam podskakuje, wspieram i trzymam kciuki. To są akcyjne rzeczy, ja mówię o systemie. Chcę go zorganizować w każdym powiecie, PO musi inicjować taką debatę. Jeżeli nie zbudujemy aktywności w Polakach, to przegramy następne wybory i jeszcze następne i zostawimy Polskę Kaczyńskiemu - mówił w programie #dziejesienazywo Grzegorz Schetyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dyf8p71

- Widzę demonstracje w zachodniej Europie, w Paryżu czy Londynie. Myślę, że partie są w stanie to zorganizować, dowieźć ludzi, to wielkie wyzwanie. Nie można się dać zastraszyć takim "ludzi wyprowadzacie na ulice" - to jest zastraszanie kibolską mentalnością - przekonywał w programie Schetyna. - Muszą aktywnie powiedzieć "nie" państwu PiS - dodał.

Na pytanie, czy to zła wiadomość dla Grzegorza Schetyny, jeśli Tusk nie przedłużyłby swojego mandatu w Brukseli i wrócił do Polski, nowy szef PO powiedział, że musiałby wygrać wybory. - To jest pytanie, w którym miejscu będzie Polska, jestem przekonany z silną odbudowaną PO, do której możliwe, że wróci Tusk. Już jest setki tysięcy, miliony ludzi, którzy będą szukać partii, polityki, która da szansę, że nie będzie państwa PiS. To może być tylko zespół - mówię o całej opozycji - skomentował.

Zapowiedział też, że przyjdzie taki czas, że on wygra z Kaczyńskim.

dyf8p71

Podziel się opinią

Share

dyf8p71

dyf8p71
Więcej tematów