WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
+3

Gruzińska opozycja: wyniki wyborów zostały sfałszowane

Przywódca gruzińskiej opozycji Lewan
Gaczecziładze wezwał swych zwolenników do
przybycia w niedzielę na wielki wiec w proteście przeciwko - jak
to określił - sfałszowanym rezultatom wyborów prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gruzińska opozycja: wyniki wyborów zostały sfałszowane
(AFP)
WP
Podziel się

Galeria

[

Podziel się
WP

]( http://wiadomosci.wp.pl/gruzini-wybierali-prezydenta-6038683626759297g )
Gruzini wybierają prezydenta

Podziel się

Saakaszwili kłamie - powiedział dziennikarzom w związku z sondażami exit polls wskazującymi na zwycięstwo obecnego prezydenta Gruzji już w pierwszej turze. Sondaże exit polls zostały sfałszowane - twierdził Gaczecziładze.

Wiec opozycji ma się rozpocząć o godz. 14 czasu miejscowego (godz. 11 czasu polskiego).

WP

Według niezależnego sondażu przeprowadzonego przez grupę organizacji pozarządowych na zlecenie stacji telewizyjnych Saakaszwili zdobył w sobotnich wyborach 53,8% głosów. Margines błędu w tym sondażu wynosi 3%.

Gaczecziładze - główny kontrkandydat Saakaszwilego reprezentujący koalicję dziewięciu partii opozycyjnych - uzyskał jedynie 28,3%. Żaden z pozostałych kandydatów nie zdobył nawet 10%.

Polub WP Wiadomości
WP
WP