Trwa ładowanie...
dtba0r6
IAR
kryzys

Grupiński: prezes PiS nie proponuje żadnej nowej idei

Sekretarz stanu w kancelarii premiera Rafał Grupinski uważa, że przemówienie Jarosława Kaczyńskiego wskazuje na to, iż w obliczu kryzysu nie ma on pomysłu na dalsze losy PiS. Zdaniem posła Platformy, prezes PiS nie ma także do zaproponowania żadnych nowych idei - ani członkom partii, ani wyborcom.
Share
dtba0r6

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/ii-kongres-pis-6038683547538049g )
II Kongres PiS

Rafał Grupiński powiedział, że nie wierzy w zapowiedzi Kaczyńskiego o otwarciu się na nowe grupy społeczne - przede wszystkim na młodzież i inteligencję. Zdaniem ministra, były premier już wcześniej zapowiadał takie otwarcie, ale im głośniej to oznajmiał, tym mocniej atakowano poszczególne grupy. To zrażało potencjalnych wyborców do retoryki i stylu PiS - uważa polityk Platformy.

dtba0r6

Według sekretarza, nieobecność zawieszonych wiceprezesów Prawa i Sprawiedliwości na konwencji PiS świadczy o tym, że dyskusja w tej partii jest tłumiona. Grupiński dodał, że jest to norma w partii Kaczyńskiego. Każdy kto chce rozpocząć dyskusję, jest momentalnie poza ugrupowaniem, ponieważ nie jest ono wewnętrznie demokratyczne - uważa polityk.

Rafał Grupiński powiedział, że jego zdaniem PiS nie będzie opozycją skuteczną, a jedynie hałaśliwą.

dtba0r6

Podziel się opinią

Share
dtba0r6
dtba0r6
Więcej tematów