Trwa ładowanie...

Groźny 33-latek zatrzymany w Rzeszowie. Jest podejrzany o udział w zabójstwie dwojga obywateli Niemiec

Mężczyzna, poszukiwany europejskim nakazem aresztowania, zatrzymany w Polsce. 33-latek ukrywał się na Podkarpaciu, miał przy sobie broń. Wpadł, kiedy wybrał się do bankomatu. Zatrzymanie było błyskawiczne, a mężczyzna zupełnie się tego nie spodziewał. Jest podejrzany o udział w zabójstwie dwojga obywateli Niemiec na terenie Bawarii.

Share
Groźny 33-latek zatrzymany w Rzeszowie. Jest podejrzany o udział w zabójstwie dwojga obywateli Niemiec
Źródło: Policja
d3iohtt

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie otrzymali informacje od kolegów ze Szczecina. Chodziło o mężczyznę, który jest podejrzany o udział w zabójstwie dwojga obywateli Niemiec. Wystawiono za nim europejski nakaz aresztowania. 33-latek miał ukrywać się na terenie województwa podkarpackiego.

Policjanci szybko ustalili adres, pod którym ukrywał się poszukiwany. Było to mieszkanie na jednym z rzeszowskich osiedli. Ponieważ było podejrzenie posiadania przez niego broni, policjanci poczekali na odpowiedni moment. 33-letni szczecinianin wpadł kiedy wybrał się do bankomatu.

Zatrzymanie było błyskawiczne, mężczyzna zupełnie się tego nie spodziewał. Nie stawiał oporu, nie próbował uciekać.

33-latek został zatrzymany i decyzją sądu tymczasowo aresztowany. Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie prowadzi czynności związane z wykonaniem europejskiego nakazu aresztowania

d3iohtt

Podziel się opinią

Share
d3iohtt
d3iohtt
Więcej tematów