Trwa ładowanie...
ycipk-2v9gv1

Grał księdza w "Plebanii". Teraz ostrzega PiS

"Przestańcie masakrować Polskę" – napisał na Facebooku Włodzimierz Matuszak, słynny ks. Antoni z serialu "Plebania". Nawet nawiązuje do dawnej roli, by wbić szpilkę rządowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włodzimierz Matuszak i Katarzyna Łaniewska - słynny duet z "Plebanii"
Włodzimierz Matuszak i Katarzyna Łaniewska - słynny duet z "Plebanii" (Mat. prasowe)
ycipk-2v9gv1

"Poproście waszego Boga o krztę rozumu" – zaapelował aktor, który zyskał sławę rolą w emitowanej przez TVP "Plebanii". Dziś już nie cieszy się taką popularnością, co kiedyś, ale widać, że ma swoje zdanie na temat polityki. "Jeszcze jest czas. Za chwilę nie będzie czego ratować" – dodał, a jego wpis wywołał falę komentarzy. "Obawiam się, że ten apel jest waleniem grochem o ścianę", "Wołanie na puszczy" – piszą jedni. Drudzy twierdzą, że to nie PiS "masakruje Polskę".

ycipk-2v9gv1

Matuszak nie pierwszy raz podzielił się swoją opinią o władzy. Przedostatni wpis dotyczył wypowiedzi Mateusza Morawieckiego. "Bez psychologa sobie nie poradzę! Skoro wg premiera w 1968 r. nie było Polski, to gdzie my wszyscy żyliśmy. Na Marsie?" – zapytał ironicznie aktor. Tymczasem Katarzyna Łaniewska, która wcielała się w postać babci Józi, prowadzącej słynną plebanię, wspiera PiS.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2v9gv1

ycipk-2v9gv1
ycipk-2v9gv1
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów