Trwa ładowanie...

Pirat drogowy na Śląsku prawie staranował dziecko. Ale tego się nie spodziewał. Jest nagranie

Pirat drogowy na DK78 w Gorzycach na Śląsku niemal nie staranował pieszych na pasach. Wcześniej wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Ale nie spodziewał się takiego finału swojej brawury.

Share
Pirat drogowy w Gorzycach
Pirat drogowy w GorzycachŹródło: ITD
d3xfe0d

Śląskie. Pirat drogowy wyprzedzał na ciągłej, omal nie potrącił dziecka

Pirat wpadł na gorącym uczynku 17 czerwca, kiedy inspektor ITD pełnił służbę z policjantem z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Gdy wspólnie patrolowali DK-78 w Gorzycach koło Wodzisławia Śląskiego, z dużą prędkością, na podwójnej ciągłej ich radiowóz wyprzedził czarny seat.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję i ruszyli za sprawcą wykroczenia. Przez około 2 kilometry kierowca w ogóle nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe. W miejscowości Turza Śląska kierowca, jadąc nadal z dużą prędkością, przejechał przez przejście dla pieszych niemal nie taranując dziecka na pasach.

d3xfe0d

Dopiero po tym niebezpiecznym zdarzeniu kierowca skręcił w boczną ulicę i zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wyprzedzał na linii ciągłej i nie ustąpił pierwszeństwa pieszej

Badanie na zawartość alkoholu i narkotyków nie ujawniło niedozwolonych substancji w organizmie kierowcy. Nie była to pierwsza, tak szaleńcza jazda zatrzymanego mężczyzny. Na jego koncie jest już blisko 20 punktów karnych. Teraz za niebezpieczne zachowanie na drodze i nie zatrzymanie się do kontroli drogowej odpowie przed sądem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xfe0d

Podziel się opinią

Share
d3xfe0d
d3xfe0d
Więcej tematów