Trwa ładowanie...
d48x2sj
Marianna Fijewska

Gigantyczny wybuch gazu zrównał przedmieście z ziemią. Internauci dziękują ratownikom "To cud!"

Wybuch gazu w sklepie meblowym pod Liverpoolem całkowicie zniszczył znajdujące się w okolicy budynki. Dzięki wspaniałej akcji straży pożarnej i policji, nikt nie zginął.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gigantyczny wybuch gazu zrównał przedmieście z ziemią. Internauci dziękują ratownikom "To cud!"
(Twitter, Fot: Twitter.com)
d48x2sj

Wczoraj po godzinie 21 w miejscowości New Ferry pod Liverpoolem doszło do wybuchu gazu w sklepie z meblami. Według dziennika "Daily Mirror" eksplozja zniszczyła budynki w promieniu 50 metrów, między innymi szkołę tańca i restaurację pełną gości.

Wiele osób znalazło się pod gruzami, ale dzięki szybkiej i skutecznej akcji strażaków prawdopodobnie udało się wszystkich ocalić. Brytyjskie media nie podają informacji na temat ofiar śmiertelnych.

Poruszeni internauci pod hasłem #newferry publikują na Twitterze zdjęcia i filmy obrazujące siłę eksplozji. Budynek, w którym doszło do wybuchu został całkowicie zrównany z ziemią.

d48x2sj

Brytyjczycy w komentarzach zamieszczają podziękowania dla strażaków i policjantów. To właśnie dzięki nim nikt nie zginął, w co trudno uwierzyć patrząc na zdjęcia z New Ferry. W chwili obecnej służby ratownicze informują o 34 osobach rannych.

d48x2sj

Podziel się opinią

Share

d48x2sj

d48x2sj
Więcej tematów