Trwa ładowanie...
d2rgabm
kradzież

Gigantyczna nagroda za pomoc w odnalezieniu naczepy. Przedsiębiorca bierze sprawy w swoje ręce

Właściciel skradzionej w grudniu naczepy, w której znajdowały się telewizory, wyznaczył 100 tys. nagrody dla osoby, która pomoże ją odnaleźć. Tyle warta była sama naczepa, bez ładunku - informuje portal codziennikmlawski.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gigantyczna nagroda za pomoc w odnalezieniu naczepy. Przedsiębiorca bierze sprawy w swoje ręce
(Wikimedia/Flickr)
d2rgabm

Do kradzieży doszło już 10 grudnia, jednak do tej pory nie udało się złapać złodziei. Jak opisywał lokalny portal codziennikmlawski.pl, w nocy 10 grudnia z parkingu przy stacji paliw na ulicy Polnej w Mławie zginęła pozostawiona przez prawie dwa dni bez nadzoru naczepa, w której znajdowało się około 430 telewizorów.

Mimo prac służb, do tej pory nie udało się odnaleźć naczepy ani złodziei. Przedsiębiorca, który poniósł stratę postanowił rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Za pomoc w odnalezieniu skradzionej naczepy oferuje aż 100 tys. zł. Tyle właśnie była warta bez ładunku. Same telewizory to kolejne 830 tys. zł.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z właścicielem (pod nr tel. 692 737 737) lub Komendą Powiatową Policji w Mławie.

d2rgabm

Podziel się opinią

Share

d2rgabm

d2rgabm
Więcej tematów